Mano GargždaiĮ dangų pakils 765 balionai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Gargždų miesto jubiliejinio gimtadienio proga tarp visų renginių gargždiškiai ir miesto svečiai šeštadienį kviečiami į Minijos slėnį, kur skambant miesto himnui „Gargždai mano miestas“, 17.30 val. į dangų bendrai visi paleis 765 helio balionus. Tai visai neseniai susikūrusios visuomeninės organizacijos „Bendrai visi“ iniciatyva ir dovana miestelėnams.

 

Vienas iš visuomeninės organizacijos steigėjų – Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys, verslininkas Vaclovas Macijauskas. Visuomeninės organizacijos „Bendrai visi“ branduolį sudaro iniciatyvūs Klaipėdos rajono piliečiai, kurie jau surengė vieną puikų renginį – valstybės vėliavos nešimą Gargžduose Kovo 11-osios proga. Įrodėme, jog turint idėjų galima suburti žmones. To mums labiausiai ir trūksta.

„765 helio balionai daug investicijų nepareikalaus, svarbiausia – noras ir visų geranoriška pagalba. Jau šeštadienio dieną dalinsime balionus ir kviesime su jais ateiti į vadinamąją „Ežio“ aikštelę Gargždų miesto parke. Būtent iš šios vietos leisimės Minijos slėnin ir visi kartu sukursime įspūdingą 765 kylančių balionų reginį“, – neabejoja V. Macijauskas.

Anot jo, visuomeninės organizacijos „Bendrai visi“ tikslas – vienyti rajono žmones, telkti juos pokyčiams.

„Viskas prasideda nuo pirmo knygos puslapio, nuo savo kiemo, gatvės, kaimo ar miesto, rajono. Visi esame kaimynai – dirbkime bendrai, kad gyventi būtų gražiau ir geriau“, – pritaria organizacijos narė gargždiškė Loreta Motuzienė.

Jai antrina ir Jurgita Jurgutytė: „Kiek galima „pjautis“? Pradėkime veikti išvien.“

Tą patį kartoja ir kitas visuomeninės organizacijos entuziastas Zigmantas Sermontis: „Gerbiamieji, atidėkime į šoną partines rietenas ir asmenines ambicijas, pamirškime visus reitingus ir pradėkite dirbti. Rodos tiek nedaug tereikia...“

„Tik bendrai galime daug nuveikti ir pakreipti situaciją į gerąją pusę. Tikimės, jog mus palaikys ir prie mūsų socialinio tinklo paskyros https://www.facebook.com/bendrai.lt prisijungs daug neabejingų rajonui žmonių“, – sako „Bendrai visi“ pirmininkė Violeta Gedgaudienė.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 427 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,