Mano GargždaiPraūžė Klaipėdos rajono seniūnijų vasaros sporto žaidynės (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Virvės traukimo rungties nugalėtojai. Sandros Vaičienės nuotr. Virvės traukimo rungties nugalėtojai. Sandros Vaičienės nuotr.

Sekmadienį Klaipėdos rajono sporto sostine trumpam tapo Dovilai. Čia vyko tradicinės Klaipėdos rajono seniūnijų vasaros sporto žaidynės, kuriose rajono sporto mėgėjai varžėsi įvairiose rungtyse: krepšinio 3 prieš 3, tinklinio 3 prieš 3, futbolo, šaškių, šachmatų, smiginio, stalo teniso, virvės traukimo ir seniūnų trikovės rungtyse.

 

Atidarymo ceremonijos metu susirinkusius sveikino ir pergalių linkėjo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas bei Seimo narys Petras Gražulis. Taip pat buvo pasveikintas ilgametis rajono sporto puoselėtojas, 60-ties metų jubiliejų švenčiantis Antanas Rimkus. Pasibaigus įžanginei daliai, dalyviai išsiskirstė į aikšteles. Pusdienį alinančiame karštyje trukusiose varžybose paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

 

Rezultatai:

Krepšinis 3 prieš 3 (20–40 m.) – I vieta – Agluonėnai, II vieta – Sendvaris, III vieta – Priekulė.

Krepšinis 3 prieš 3 (40+ m.) – I vieta – Endriejavas, II vieta – Sendvaris, III vieta – Kretingalė.

Krepšinis 3 prieš 3 (moterys) – I vieta – Sendvaris, II vieta – Vėžaičiai, III vieta – Dovilai.

Futbolas 5 prieš 5 – I vieta – Gargždai, II vieta – Vėžaičiai, III vieta – Dauparai-Kvietiniai.

Tinklinis 3 prieš 3 (vyrai) – I vieta – Sendvaris, II vieta – Endriejavas, III vieta – Gargždai.

Tinklinis 3 prieš 3 (moterys) – I vieta – Gargždai, II vieta – Sendvaris, III vieta – Vėžaičiai.

Virvės traukimas – I vieta – Gargždai, II vieta – Kretingalė, III vieta – Endriejavas.

Šaškės – I vieta – Dovilai, II vieta – Priekulė, III vieta – Sendvaris.

Šachmatai – I vieta – Vėžaičiai, II vieta – Dovilai, III vieta – Kretingalė.

Smiginis – I vieta – Gargždai, II vieta Vėžaičiai ir III vieta – Priekulė.

Stalo tenisas – I vieta – Gargždai, II vieta – Dovilai, III vieta – Endriejavas.

Seniūnų trikovės varžytuvėse dalyviai rungėsi trijose rungtyse: baudų metimo į krepšį, smiginio ir atrakcinėje rungtyje su futbolo kamuoliu. Susumavus visų trijų rungčių rezultatus paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. I vietą laimėjo Dovilų seniūnaitis Antanas Skiotys (25 tšk.), II vieta atiteko Dauparų-Kvietinių seniūnei Juditai Čekuolienei (23 tšk.), o III vietą pasidalino po lygiai taškų (21 tšk.) surinkę Kretingalės seniūnas Žygintas Narmontas ir Vėžaičių seniūno pavaduotojas Alvydas Mockus.

Taip pat buvo vedama ir seniūnijų komandinė įskaita. Joje po metų pertraukos nugalėtoja tapo Gargždų seniūnija (65 tšk.), nedaug nuo nugalėtojų atsiliko ir antrąją vietą iškovojo Sendvario seniūnija (61 tšk.), o trečioje vietoje įsitaisė Endriejavo seniūnija (56 tšk).

Seniūnijos, atskirose rungtyse užėmusios pirmas vietas, įgijo teisę atstovauti Klaipėdos rajonui zoninėse varžybose, kurios vyks rugsėjo mėnesį Gargžduose.

Po varžybų, pavargę, bet laimingi visi susirinko į žaidynių uždarymą, kuriame buvo apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai. Taures ir medalius sportininkams įteikė Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti rajono gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose, didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį. Klaipėdos rajonas jau daugelį metų yra sportiškiausias rajonas Lietuvoje. Reikia tikėtis, jog ši tendencija išsilaikys ir ateityje. Sporto centras dėkoja visiems žaidynėse dalyvavusiems sportininkams, komandų vadovams, seniūnams ir visiems prisidėjusiems, kad ši sporto šventė būtų aktyvi ir sėkminga.

 

Visų žaidynėse dalyvavusių komandų rezultatai:

 

Žaidynių akimirkos – Sandros Vaičienės nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 92 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,