Mano GargždaiSulaikyti trys dideliais kiekiais kokainu disponavę asmenys

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai sulaikė su organizuotu nusikalstamumu siejamus asmenis, kurie Klaipėdos apskrityje dideliais kiekiais platino narkotinę medžiagą – kokainą.

                                    

Įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais organizuotoje grupėje pareikšti trims asmenims.

Jungtinėje Karalystėje už disponavimą suklastotais dokumentais ir priemonėmis jiems gaminti, vengimą atlikti bausmę, plėšimą bei vagystę teistas uostamiestyje registruotos bendrovės direktorius, 5 kartus už kūno sužalojimą, viešosios tvarkos pažeidimus bei kelių eismo saugumo taisyklių pažeidimą teistas klaipėdietis bei jo sugyventinė sulaikyti 2018 m. birželio pradžioje vieno iš įtariamųjų išsinuomotose gamybinėse patalpose.

Kratos metu KPONTV pareigūnai aptiko apie 400 g kokaino, narkotinę medžiagą – kanapių dervą, įrankius ir priemones narkotikams fasuoti bei kitus įkalčius. Narkotikų, dopingo medžiagų bei kitų civilinėje apyvartoje ribojamų daiktų aptikta sulaikytųjų namuose bei transporto priemonėse.

Įtarimai dėl kokaino laikymo pareikšti ir dviem 2017 m. rudenį Kretingoje sulaikytiems skuodiškiams. Du neteisėtu disponavimu narkotikais labai dideliais kiekiais įtariami asmenys suimti, o moteriai paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Įtariamoji ne kartą patekdavo į policijos akiratį kartu su prieštaringos reputacijos asmenimis. 2007 m. vasarą Klaipėdos r. ji kartu su buvusiu vyru ir kitais neblaiviais eismo įvykio dalyviais trukdė žurnalistei ir korespondentui prieiti prie avarijos vietos, įžeidinėjo juos necenzūriniais žodžiais, grasino ir naudojo fizinį smurtą bei sudaužė vaizdo kamerą, o 2011 m. kartu su buvusiu vyru ir kitais bendrininkais nuteista už netikrų pinigų realizavimą dideliais kiekiais.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais baudžiama laisvės atėmimu nuo 10 iki 15 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 79 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,