Mano GargždaiNemokamas kino seansas Gargžduose: įkvepianti drama „Ką žmonės pasakys“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Kadras iš filmo Kadras iš filmo

Tris mėnesius populiariausius „Kino pavasario“ filmus nemokamai rodantis projektas „Kino karavanas“ atvyksta į Gargždus. Rugpjūčio 16 d. 21 val. Jaunimo vasaros estradoje vyksiančio nemokamo seanso metu žiūrovai išvys įkvepiančią ir įtraukiančią paauglės kovą už savo teises dramoje „Ką žmonės pasakys“. Filmas bus įgarsintas lietuviškai, tad žiūrint nereikės skaityti titrų.

 

Praėjusių metų „Kino karavano“ seansuose sulaukta virš 10 tūkst. žiūrovų. Iš jų metu atliktų apklausų matyti, kad daugelis žmonių pirmą kartą dalyvavo „Kino karavano“ nemokamuose rodymuose, o kiti sugrįžo ne po pirmą ir ne po antrą kartą.

„Apklausos parodė, kad žmonės dar tik atranda seansų po atviru dangumi fenomeną. Tad su malonumu ir šiemet prisidedame prie šio kilnaus projekto“, – kalbėjo pagrindinio partnerio, sūrio užkandžio RAMBYNO®, atstovai.

 

Kartų ir vertybių konfliktas

Šešiolikmetė Niša gyvena dvigubą gyvenimą. Namuose su šeima ji yra tobula pakistaniečių dukra, tačiau leisdama laiką su draugais ji – paprasta norvegų paauglė. Kai jos tėvas pagauna ją glamonėjantis su savo norvegu vaikinu, du Nišos pasauliai negailestingai susiduria. Norėdamas ją pamokyti taip, kad nekiltų pagunda pakartoti tokio elgesio, Nišos tėvas nusprendžia per prievartą išvežti merginą pagyventi su konservatyviais giminaičiais Pakistane. Iš pradžių Niša jaučiasi vieniša ir išsigandusi šalyje, kurioje dar niekada nebuvo, bet palengva iš naujo atranda savo tėvų kultūrą.

„Nors tai ir išgalvota istorija, ją pasakoja panašioje socialinėje terpėje užaugusi režisierė. Ji – ne apie paauglišką maištą, bet apie įkvepiančią kovą už savo teises ir tokia įtaigi, kad nejučia imi mąstyti, kiek tokių istorijų esama šiais laikais sparčiai besimaišančiame pasaulyje“, – sako „Kino pavasario“ programos sudarytoja Aistė Račaitytė.

 

Filmo „Ką žmonės pasakys“ anonsas:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 185 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,