Mano GargždaiGimnazistės „eTwinning“ mokinių stovykloje „matavosi“ profesijas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
D. Kačinskienės nuotr. D. Kačinskienės nuotr.

Sulig aušra, ankstyvą rugsėjo 20 dienos rytą, Urtė Lotužytė, Milėja Bičkaitytė, Kamilė Krugelytė, Ugnė Dovidavičiūtė, Monika Jokubaitytė ir mokytoja Daiva Kačinskienė išsiruošė į Vilniaus „Grand Resort“ viešbutį, kuriame vyko aštuntoji „eTwinning“ mokinių stovykla „Profesijų pasaulyje“. Joje kviečiami dalyvauti konkurso „Geriausia Lietuvos eTwinning mokykla 2018“ nugalėtojai.

 

Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos kurtam ir vykdytam projektui „Internetas – prakeiksmas ar palaima?“ skirtas Nacionalinis kokybės ženklelis ir jis pripažintas vienu geriausių Lietuvos projektų.

Dvi turiningas dienas mokiniai praleido „Profesijų pasaulyje“, kur iš arčiau pamatė, ką reiškia būti sporto treneriu, kinologu, didžėjumi, tinklaraštininku, skautu ar kino garso režisieriumi, taip pat žaidė stalo ir virtualius žaidimus, kurie suteikė šansą išbandyti profesijas virtualioje realybėje.

„Viskas aplink dvelkė ramybe, tad ir mes nusiraminome, o tada leidomės į nuotykius. Mane labiausiai sužavėjo kinologo ir garso režisieriaus profesija, nes šie profesionalai mokėjo sudominti ir patraukliai pristatyti savo profesijas. O apie kiekvienos dienos maistą galiu pasakyti vieną žodį – pasaka“, – savo įspūdžiais apie stovyklą dalinosi M. Jokubaitytė.

 

Su puikia nuotaika, kupinos naujų įspūdžių, pasisėmusios žinių, moksleivės grįžo į mokyklą ir ragina visus dalyvauti „eTwinning“ projektuose ateityje. D. Kačinskienės nuotr.

 

„Stovykloje buvo viskas tiesiog nuostabu“, – vienbalsiai tvirtino U. Lotužytė ir M. Bičkaitytė.

„Puikiai praleidome laiką. Stovykloje dingo laiko pojūtis, rūpesčiai, čia vyravo pasitikėjimo ir bendradarbiavimo atmosfera. Mūsų prisiminimuose liko įdomi programa, skanus maistas, komfortiškas viešbutis“, – teigė U. Dovidavičiūtė ir K. Krugelytė.

Su puikia nuotaika, kupinos naujų įspūdžių, pasisėmusios žinių, moksleivės grįžo į mokyklą ir ragina visus dalyvauti „eTwinning“ projektuose ateityje, nes visus projektų dalyvius vienija bendras tikslas – bendrauti ir mokytis kartu. Moksleivės nuoširdžiai dėkoja stovyklos organizatoriams.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 560 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,