Mano GargždaiAvarija Jakų žiede pareikalavo jaunuolio gyvybės

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Vakar, 16.51 val., Bendrojo pagalbos centro skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo pranešta, kad Sendvario seniūnijoje, ties Jakų žiedu, apsivertė automobilis, prispaustas žmogus.

 

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos miesto priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie nelaimę perduota ir Klaipėdos ligoninės medicinos pagalbos stočiai bei Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Kelio Vilnius–Kaunas–Klaipėda 305 km, netoli nuo Jakų žiedo, susidūrė dėl gedimo sustojęs automobilis „Audi A6“ ir Latvijos Respublikos piliečio (gim. 1979 m.) vairuotas „Volkswagen Multivan“.

Stovėjusiame automobilyje buvo du 1998 m. gimę keleiviai. Stiprus susidūrimas pareikalavo vieno iš jų gyvybės. 20 metų jaunuolis buvo prispaustas automobilių nuolaužų. Atskubėjus gelbėtojams, nukentėjusysis buvo labai sunkios būklės. Ugniagesiams išvadavus žmogų iš nuolaužų, medikai dar mėgino jaunuolį gaivinti, tačiau netrukus buvo pranešta, kad išgelbėti gyvybės nepavyko. Pirminiais duomenimis, jis važiavo ant galinės „Audi A6“ automobilio sėdinės neužsisegęs saugos diržo.

Tame pačiame automobilyje sėdėjęs kitas keleivis buvo išvežtas į ligoninę, jis patyrė galvos sumušimą. Tais pačiais metais gimęs, vos vienerių metų stažą turintis „Audi A6“ vairuotojas dėl politraumos gydomas ligoninės Reanimacijos skyriuje.

Latvijos piliečiai, 42 metų moteris ir trys (16 metų paauglė, 12 ir 2 metų berniukai) vaikai, važiavę „Volkswagen Multivan“ automobiliu, nukentėjo nestipriai, gydomi ambulatoriškai.

Įvykis tiriamas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 142 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,