Mano GargždaiKviečia į filmo „Tik vienas lašas“ pristatymą ir diskusiją

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr. Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr.

Spalio 11 d. 17 val. Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos renginių salėje, I a., vyks filmo apie homeopatiją „Tik vienas lašas“ pristatymas ir diskusija su gydytoja-homeopate Anželika Karpovič.

 

Filme pasakojama mažai kam žinoma istorija apie homeopatiją, šių laikų labiausiai prieštaringai vertinamą medicinos sritį. Šiandien daugeliui homeopatijos poveikis atrodo nepatikimas, nes manoma, jog tai visiškas placebo efektas arba dar blogiau – apgaulė arba šarlatanizmas.

Vis dėlto homeopatijos gydymą jau daugiau kaip 200 metų visame pasaulyje naudoja milijonai žmonių. Filme diskutuojama apie homeopatijos keliamus prieštaravimus, atskleidžiama turtinga jos istorija, išsklaidomi su homeopatija susiję mitai bei nesusipratimai ir klausiama – ar homeopatija teisingai yra puolama ir nuolat klaidingai interpretuojama?

Anot režisierės Laurel Chiten, šis filmas tarsi leidžia homeopatijai tarti „savo žodį“ ir kviečia žiūrovus patiems susidaryti nuomonę iš viso to, ką jie matys ir girdės.

Filmo kūrėjų tikslas – kad žmonės pradėtų diskutuoti apie homeopatiją, keltų klausimus ir dalintųsi informacija apie šį gydymo būdą. „Tik vienas lašas“ tarsi „meta iššūkį“ šiandienos tradicinės medicinos požiūriui ir gali visiškai pakeisti nuomonę apie sveikatą, ligas bei jų gydymą.

Tai filmas apie pasirinkimo laisvę sveikatos priežiūros srityje.

Filmo „Tik vienas lašas“ premjera įvyko 2017 m. balandžio mėnesį Londone, filmas jau buvo rodomas JAV, Kanados, Indijos, Australijos, Azijos, Europos šalių kino salėse.

Pirmą kartą Lietuvoje jis parodytas š. m. sausio mėn. Klaipėdos kultūros fabrike.

Daugiau informacijos: www.justonedropfilm.com

Tel. pasiteirauti: 8 652 57 039.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 338 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,