„Žemaitijos taurėje“ Gargždų sunkiaatlečiai iškovojo medalių

(1 balsas)
Gargždų sporto mokyklos nuotr. Gargždų sporto mokyklos nuotr.

Degaičiuose (Telšių r.) vyko Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Žemaitijos taurė“. Varžybos vyko dvi dienas, o dalyvių iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos buvo daugiau kaip 100. Puikiai pasirodė gargždiškiai.

Šiose varžybose dalyvavo berniukai iki 17 m. ir merginos be amžiaus apribojimo. Aštuonias merginas į varžybas delegavo Sporto centras, iškovoti šeši medaliai. Pirmąsias vietas užėmė Diana Mačiūtė (svorio kategorijoje iki 63 kg) ir Lijana Jakaitė (svorio kategorijoje iki 69 kg), ji dar tapo absoliučia varžybų nugalėtoja.

Antrąją vietą iškovojo Gabrielė Čeliauskaitė (svorio kategorijoje virš 69 kg) ir trečiąsias vietas pelnė Deimantė Kubiliūtė (svorio kategorijoje iki 53 kg), Inga Vilkaitė (svorio kategorijoje iki 69 kg) ir Rima Lisinskaitė (svorio kategorijoje virš 69 kg). Ketvirtąsias vietas iškovojo Akvilė Giaštautaitė ir Kristina Basova.

Berniukus į šias varžybas delegavo Gargždų sporto mokykla. Berniukų grupėje čempionu tapo Karolis Stonkus (svorio kategorijoje virš 94 kg). Antrąsias vietas užėmė Nojus Brazdeikis (svorio kategorijoje iki 42 kg) ir Erlandas Eglynas (svorio kategorijoje iki 77 kg). Trečiąsias vietas pelnė Nojus Stonys (svorio kategorijoje iki 46 kg), Žilvinas Duotas (svorio kategorijoje iki 56 kg) ir Matas Šikšnius (svorio kategorijoje iki 85 kg).

Treneris Edvardas Šauklys tiek vaikinų, tiek merginų pasirodymus įvertino teigiamai – darbas per vasarą nenuėjo veltui, daugelis sportininkų gerino savo asmeninius rekordus.

Šiais metais sunkiaatlečių dar laukia 4 varžybos: Panevėžyje, Anykščiuose ir 2-jos Gargžduose. Gruodžio 15 d. Gargžduose vyks Lietuvos senjorų sunkiosios atletikos čempionatas, o 29 d. – Naujametinis turnyras.