Mano GargždaiVeiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje veikia visos dienos mokykla

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje oficialiai atidaryta visos dienos mokykla.

 

Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius kartu su seniūnijos atstovais, mokyklos bendruomene, gyventojais apsilankė visos dienos mokykloje, apžiūrėjo įrengtas patalpas, bendravo su vaikais, domėjosi visos dienos mokyklos veikla, darbo organizavimu.

Visos dienos mokyklos paskirtis – suteikti vaikams galimybę likti mokykloje po pamokų, čia atlikti namų darbus, įsitraukti į įvairias veiklas, pavalgyti ir mokytis gaminti maistą, ugdyti vaikų socialinius įgūdžius. Visos dienos mokykla padeda mažinti socialinę atskirti, čia suteikiama pagalba tiems, kurie sunkiau mokosi. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos visos dienos mokykloje su vaikais dirba mokytojos, kurios atsakingos už ugdymą ir kūrybinę veiklą, pagalbą vaikams teikia psichologė ir socialinė darbuotoja.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė dėkojo Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos direktorei Laimai Navickienei už nuoširdų norą padėti vaikams, greitą veikimą ir galimybių ieškojimą: „Veiviržėnuose nėra socialinių paslaugų centro, vaikų dienos centro, todėl, norėdami padėti vaikams, ieškojome, kur galėtų įsikurti visos dienos mokykla. Direktorė Laima Navickienė noriai ir aktyviai prisidėjo prie visos mokyklos idėjos įgyvendinimo ir skyrė puikias patalpas su atskiru įėjimu. Mūsų vizija yra tokia, kad mokykla turi dirbti ne tik iki pamokų pabaigos, nes tai – didžiulis pastatas, kuris yra nuolat šildomas, todėl turime jį išnaudoti pilnai. Manau, kad sprendimas čia įrengti visos dienos mokyklą pasiteisins. Didžiulę padėka Savivaldybės vardu reiškiame ir mokyklos darbuotojams, darbininkams, kurie prisidėjo prie patalpų įrengimo. Tikimės, kad įvertinę, kaip šis projektas vyks Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje, galėsime jį vykdyti ir kitose rajono mokyklose.“

Klaipėdos rajono savivaldybė visos dienos mokyklos įrengimui skyrė apie 12 tūkst. eurų, už kuriuos sutvarkytos patalpos, santechniniai mazgai, nupirkti baldai, įrengta virtuvė. Taip pat skirtos lėšos ir pedagogų etatų išlaikymui, maisto produktams. Patalpas Savivaldybės lėšomis įsirengė pati mokykla. Visos dienos mokykloje dirba atsidavę pedagogai, kurie suteikia pagalbą vaikams, didina jų motyvaciją mokytis, užima juos, skatina lankyti būrelius, ugdo jų socialinius įgūdžius, moko pasigaminti maisto.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 144 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,