Gargždų sunkiaatlečiai parvežė net 11 medalių

Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Panevėžyje vyko Aukštaitijos regiono sunkiosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai be amžiaus apribojimo iš Vilniaus, Panevėžio, Alytaus, Šiaulių, Anykščių, Rokiškio ir Gargždų. Susirinko daugiau kaip 100 dalyvių.

Gargždų komandą sudarė 13 dalyvių – Sporto mokyklos ir Sporto centro atstovai.

Merginų grupėje pirmąsias vietas iškovojo Akvilė Giaštautaitė, Lijana Jakaitė ir Diana Mačiūtė, II-ą vietą pelnė Agneta Dotaitė, o III-ą – Deimantė Kubiliūtė

Berniukų grupėje pirmąsias vietas iškovojo Nojus Brazdeikis, Julius Juknys ir Karolis Stonkus, II-ą vietą – Žilvinas Duotas, III-ąsias vietas pelnė Nojus Stonys ir Vilius Norkus.

Taigi, parvežta 11 medalių iš 13 dalyvavusių sportininkų dar kartą įrodė, kad sunkioji atletika nemažina apsukų, tvirtai žengia į priekį. Šiame būryje yra trys naujokės, papildžiusios sunkiosios atletikos kolektyvą – šaunuolės merginos, nepabūgusios sunkumų.

Kad galėjo dalyvauti tokiame renginyje, sportininkai dėkoja Sporto mokyklos direktoriui Antanui Blinstrubui ir Sporto centro direktoriui Vaidui Liutikui.