Mano GargždaiGirininkai – rajono mažų miestelių krepšinio pirmenybių čempionai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Nugalėtojų komanda. Sporto centro nuotr. Nugalėtojų komanda. Sporto centro nuotr.

Šeštadienį Vėžaičiuose finišavo 2018 metų Klaipėdos rajono mažų miestelių krepšinio pirmenybės. Šiemet jose dalyvavo 11 rajono komandų.

 

Pirmenybės vyko trimis etapais. Pirmajame etape komandos rungtyniavo pogrupiuose. A ir B pogrupyje –po 4 komandas, o C pogrupyje – 3 komandos. Į antrąjį etapą iš A ir B pogrupių pateko po 3 komandas, iš C pogrupio – 2 komandos. Blogiausios pogrupių komandos savo pasirodymą pirmenybėse baigė.

Antrajame etape komandos vėl buvo suskirstytos į pogrupius A ir B, po keturias komandas. Po dvi geriausias šių pogrupių komandas pateko į finalinį etapą, kuris šiemet vyko Vėžaičiuose.

Pirmajame pirmenybių pusfinalyje susitiko Kvietinių ir Girininkų komandos. Nors didžiąją rungtynių dalį varžybos vyko apylygiai, vis dėlto rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė Girininkų krepšininkai, kurie šventė pergalę rezultatu 80:74.

Antrajame pusfinalyje į kovą stojo šeimininkai Vėžaičiai ir Priekulė. Jau pačio susitikimo pradžioje vėžaitiškiai griebė jautį už ragų, spurtavo ir įgijo 18 taškų persvarą. Nors baigiantis antram kėliniui priekuliškiams buvo pavykę priartėti iki 3 taškų, tačiau po didžiosios pertraukos Vėžaičių krepšininkai vėl padidino tempą ir šventė pergalę 75:64.

Pasibaigus antrojo pusfinalio varžyboms, Priekulės krepšininkai atsikvėpti laiko neturėjo. Jų laukė akistata dėl trečios vietos su Kvietinių komanda. Nors priekuliškiai lyg ir turėjo būti labiau pavargę, tačiau švieslentėje degantys skaičiai rodė priešingai. Nuo pat varžybų pradžios Priekulės komanda dominavo ir šventė įtikinamą pergalę – 79:52.

Kaip reta, finale susitiko dvi Vėžaičių seniūnijos komandos – Girininkai ir Vėžaičiai. Šių komandų dvikova buvo verta finalo. Permainingose rungtynėse nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo, kurį sėkmingiau sužaidę jaunieji Girininkų krepšininkai šventė pergalę rezultatu 84:81 bei tapo 2018 metų Klaipėdos rajono mažų miestelių pirmenybių čempionais.

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojęs Vėžaičių seniūnas džiaugėsi savo seniūnijos komandų pasiektais rezultatais ir dėkojo sportininkams už gražiais varžybas ir „karštą“ atmosferą.

 

Sporto centro nuotraukos:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 402 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,