Mano GargždaiGimnazistai dalijosi patirtimi

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gimnazijos nuotr. Gimnazijos nuotr.

Rašytoja Mary Pettibone Poole yra pasakiusi, jog patirtis yra tai, ką gauni ieškodamas kažko kito. Tuo galėjo įsitikinti ir 39 Šilutės Pirmosios, Švėkšnos „Saulės“, Palangos Senosios, Rietavo Lauryno Ivinskio, Veiviržėnų Jurgio Šaulio, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijų bei Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokiniai.

 

Jie lapkričio 23 d. dalyvavo Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje vykusioje konferencijoje „Patirčių kaleidoskopas“ („Kaleidoscope of Personal Experience“).

Konferenciją pradėjusi gimnazijos direktorė I. Pintverytė pasidžiaugė dalyvių gausa, mokinių ir mokytojų kūrybiškumu bei iniciatyvumu. Konferencijos pranešimų pristatymai vyko mokinių grupėse, kurių darbą moderavo gimnazistai. Mokinių patirtys pačios įvairiausios: dalyvavimas tarptautiniuose projektuose, savanorystė, asmenybės augimas, technologijų taikymas atliekant projektines užduotis, pamokos netradicinėse erdvėse ir pan. Mokininiai ne tik klausėsi vieni kitų pranešimų, bet ir rinko geriausią pranešėją, įdomiausią temą.

Nominantais tapo ir specialiais keramikiniais konferencijos medaliais buvo apdovanoti 6 mokiniai: Kotryna iš Šilutės Pirmosios gimnazijos, Paulina iš S. Šimkaus konservatorijos, Bagheri iš Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos, Gabrielė iš Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos, Aistė iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Darija Iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos. Visiems dalyviams įteikti padėkos raštai.

Kol mokiniai dirbo grupėse, mokytojai dalyvavo B. Valungevičienės paskaitoje apie iššūkius, su kuriais susiduria „Z“ kartos mokinius mokantys mokytojai.

Konferencijoje mokiniai turėjo puikią galimybę išgirsti, kokios temos domina jų bendraamžius, tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius anglų kalba. Mokytojai pasidžiaugė bendryste, mokinių nuoširdumu ir atsakingumu ruošiant pristatymus, pasidalino įžvalgomis ir patirtimi ugdant šiuolaikišką žmogų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 194 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,