Mano GargždaiMažiesiems – 106 poros kojinaičių

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
J. Paulikienės nuotr. J. Paulikienės nuotr.

Rudeniui besibeldžiant, trumpėjant dienoms ir saulės spinduliams, Aleksandro Gridino labdaros fondas inicijuoja tradicinę socialinę mezgimo akciją „Sušildykime vieni kitus“.

 

Jau ne vienerius metus Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojai ir darbuotojai prisijungia prie šios akcijos, kurios tikslas – megzti kojines ir padovanoti jas našlaičiams, augantiems kūdikių bei globos namuose, nepasiturinčiose šeimose.

Globos namų gyventojos Veronika Rudienė, Veronika Bozikienė ir darbuotojos Milda Kaveckienė, Dalia Čeliauskienė, Lina Druktenienė ir darbuotojos Nijolės Jokubauskienės mama, siekdamos pradžiuginti ir sušildyti vaikus, numezgė ir padovanojo našlaičiams 106 poras kojinaičių (lietuvos 100-mečio proga).

„Geriausia padėka – galimybė kažkam padaryti gera“, – teigė akcijos dalyvės ir džiaugėsi, kad savo darbais gali suteikti džiaugsmą, praskaidrinti nuotaiką vaikučiams.

Mezgėjos pasižadėjo ir vasarą megzti kojinaites ir dalyvauti gražioje akcijoje, jei tik sveikata leis. Globos namų gyventojų ir darbuotojų pastangas įvertino akcijos organizatoriai – akcijos dalyvės paskatintos dovanėlėmis – indeliais medaus.

 

J. Paulikienės nuotraukos:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 226 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,