ridiculously basal prandial insulin

Mano GargždaiGargždų kultūros centre – komedija „Pašėlusių moterų išpažintis“

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Kelionę po Lietuvą tęsia premjera „Pašėlusių moterų išpažintis“ su puikiai pažįstamomis, talentingosiomis TV ir teatro aktorėmis – Aušra Štukyte IR Vitalija Mockevičiūte. Aktorės žada pašėlusį ir iki ašarų juokingą spektaklį sausio 31 d. 18 val. Gargždų kultūros centre.

 

Jos niekada nebuvo draugės. Ir netgi pažįstamos „iš matymo“. Tai, ką mėgsta viena, kita nė iš tolo į tai nežiūrėtų. Ir kas tokias moteris galėtų vienyti? Pasodinti prie bendro stalo ir mėgautis pašėlusiomis istorijomis, audringais barniais ir... dar kai kuo?

Scenos Prima Marija ruošiasi svarbiausiam savo gyvenimo vaidmeniui. Susikaupimas, neregėti pratimai, užsidegimas ir nerimas... Atsakingą repeticiją nutraukia valytoja, kuriai būtina įsitikinti, kad teatro grindys – švarios ir pastate nieko neliko. Mėginimas užrakinti kūrybos Mekos duris baigiasi stulbinančiai – tokių istorijos vingių bei posūkių nesitikės net akyliausi žiūrovai.

Režisierius – Ričardas Vitkaitis

Pjesės autorius – Julius Paškevičius

Vaidina: Scenos Prima Marija – Aušra Štukytė (TV, teatro ir kino aktorė, puikiai žiūrovams atpažįstama iš populiarių TV serialų „Moterys meluoja geriau“, „Šviesoforas“ ir TV laidos „Dviračio šou“ personažų); Valytoja – Vitalija Mockevičiūtė (TV ir teatro aktorė, puikiai žiūrovams atpažįstama iš Galinos vaidmens kultiniame seriale „Moterys meluoja geriau“ ir TV laidos, Dviračio šou“ personažų).

Trukmė – 1 val. 30 min.

Bilietus platina www.ticketmarket.lt

 

 

 

Reklama

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 259 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,