Mano Gargždai15-kos metų jubiliejų „Patruliai“ Gargžduose švęs garsiai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Grupė „Patruliai“. Organizatorių nuotr. Grupė „Patruliai“. Organizatorių nuotr.

„Neįtikėtina, bet kitų metų pradžioje „Patruliams“ jau 15 metų! Laikas bėga... laimei mes nesenstame“, – šypsosi Algirdas Radzevičius. Vasario pradžioje jie su Juozu Butnoriumi pradės jubiliejinį „Patrulių“ koncertinį turą per Lietuvą, kurio pavadinimas pasako viską – „15 metų! Švęsim garsiai!“ (arba „Ramiai nebus“).

 

Jubiliejiniai koncertai prasidės jau vasario mėnesį ir tęsis iki balandžio. Atlikėjai aplankys daugiau nei 20 miestų, tarp jų – ir Gargždus.

„Norime švęsti savo šventę su gerai nusiteikusiais žmonėmis. O į mūsų koncertus visada susirenka kaip tik tokia publika. Kartais net apima toks keistas jausmas, atrodo, kad tuos žmones pažįsti. Susitinki ir visada yra apie ką pasikalbėti. Tai ir mūsų jubiliejiniuose koncertuose bus ne tik visiems gerai žinomų dainų, bet ir daug gerų istorijų iš užkulisių. O įsivaizduojate, kiek ten per 15 metų visko nutiko?!“ – intriguoja A. Radzevičius.

 

 

Kartu su mumis:

Kęstutis Radavičius – bosinė gitara;

Evaldas Sidaras – mušamieji;

Darius Kaškelis – klavišiniai.

Bilietus galite įsigyti Kultūros centro kasoje bei https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/patruliai-15-metu-scenoje-svesim-garsiai--gargzdai-275565/

 

 

Reklama

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 185 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,