Mano GargždaiVėžaičių lopšelio-darželio vaikai dalyvavo projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“ (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
T. Pagojienės nuotr. T. Pagojienės nuotr.

Jau antrus metus Vėžaičių lopšelio-darželio ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis dalyvauja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojamame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“.

 

Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinti prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Vasario 27 d. vaikai iš namų į darželį skubėjo žvaliai nusiteikę, mat žinojo, jog tądien jie dalyvaus sporto šventėje. Nors žvarbus vėjelis kėsinosi nugairinti vaikų skruostukus, geros nuotaikos ir noro sportuoti vaikai neprarado. Visi – nuo mažiausių iki didžiausių – darželio ugdytiniai iškilminga eisena, garbingai nešdami žaidynių vėliavą, skambant žaidynių himnui, pajudėjo sporto aikštelės link. Aikštelėje vaikai sustojo į 6 komandas, kurios varžėsi įvairiose estafečių rungtyse. Galimybių išbandyti kojų greitumą, pirštukų miklumą, liemens lankstumą turėjo kiekvienas. Visi vaikai noriai dalyvavo rungtyse, palaikė šūksniais savo komandos draugus. Šventėje vaikams akcentuota, kad varžantis svarbiausia yra garbingas dalyvavimas, taisyklių laikymasis, varžovo gerbimas, o ne siekis nugalėti bet kokiais būdais.

Už šaunų dalyvavimą, už gerą nuotaiką ir pozityvų nusiteikimą visų sporto šventės dalyvių laukė apdovanojimai – žaidynių I etapo dalyvių diplomai ir pintinė vaisių. Šeši greičiausi, mikliausi, sumaniausi 5-erių metų darželio ugdytiniai (3 mergaitės ir 3 berniukai) kovo mėnesį vyks į II žaidynių etapą Klaipėdoje, kur varžysis su kitų ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandomis dėl patekimo į III etapą.

 

Akimirkos iš žaidynių – Tatjanos Pagojienės nuotraukose:

Sėkmės mažiesiems sportininkams!

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 154 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,