Mano GargždaiPirmasis pusfinalis: 13 įvarčių trileris ir „Gargždų pramogos SC“ pergalė Jonavoje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Futsal.lt nuotr. Futsal.lt nuotr.

Sekmadienį vakare Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo atkrintamųjų etapas ir buvo sužaistas pirmasis pusfinalis, kuriame susirėmė Jonavos „Vikingai“ ir „Gargždų pramogos SC“ klubai. Svečiai iš Gargždų į rungtynes atvyko turėdami tik 4 atsarginius žaidėjus, tačiau sugebėjo pirmąjį pusfinalio mačą laimėti rezultatu 7:6.

 

Pirmasis pusfinalis prasidėjo be didesnės žvalgybos ir jau nuo pirmų sekundžių abi ekipos stengėsi mušti įvarčius. Pirmą realų šansą įmušti turėjo „Vikingų“ žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas, tačiau jo galingas smūgis sudrebino vartų konstrukcijas.

Po kelių akimirkų J. Jeremejevas turėjo dar vieną šansą, o tada prasidėjo fantastiška „Pramogos SC“ komandos atkarpa.

5 rungtynių minutę svečiams pavyko išsiveržti į priekį, kuomet pirmas prie atšokusio kamuolio suskubo ir pasižymėjo Andrius Marcinkevičius.

Nepraėjus net minutei svečiai įmušė ir antrą įvartį. „Vikingai“ suklydo gynyboje, o greitas svečių išpuolis pasibaigė Tomo Tamošausko smūgiu į tuščius vartus.

Po keturių minučių „Pramogos SC“ dar kartą pasižymėjo. Svečiai ir vėl išnaudojo varžovų klaidą, o įvartį pelnė Darius Zubauskas.

To svečiams neužteko ir 11 minutę jie pirmavo 4:0. Andrius Butkus gražiai kyštelėjo koją ir nukreipė kamuolį į vartus.

Susikrovę keturių įvarčių persvarą, „Pramogos SC“ žaidėjai susitelkė į gynybą. Tai leido „Vikingams“ sukurti kelias progas, bet „Pramogos SC“ vartininkas Tadas Norbutas tuos smūgius atrėmė.

„Vikingams“ rezultatą sušvelninti pavyko 18 minutę. Šis jų įvartis buvo panašus į pirmąjį varžovų įvartį – pirmasis smūgis buvo atremtas, bet kamuolys atšoko Pauliui Osauskui ir šis nuginklavo svečių vartininką. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo.

Antrasis kėlinys prasidėjo fantastišku „Vikingų“ spaudimu ir aikštės šeimininkai vos per penkias minutes sugebėjo išlyginti rezultatą.

Pirmąją antrojo kėlinio minutę pasižymėjo Benas Spietinis, po trijų minučių tai gražiu smūgiu padarė Laurynas Stonkus, o dar po minutės kamuolys „Pramogos SC“ vartuose atsidūrė po rikošeto, kuomet kamuolį į savus vartus nukreipė Andrius Butkus.

Gan greitai svečiai ir vėl galėjo išsiveržti į priekį, bet Valdas Pocevičius savuoju šansu nepasinaudojo. Kiek vėliau prie „Vikingų“ vartų kilo dar vienas gaisras, tačiau šeimininkai jį užgesino, o patys atsakė B. Spietinio smūgiu, bet jis tikslo nepasiekė.

Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, „Pramogos SC“ turėjo jau 5 pražangas, o tai reiškė, kad svečiams reikėjo žaisti kiek švelniau. Galbūt tai juos išmušė iš vėžių, kuomet „Vikingai“ pelnė penktąjį įvartį ir pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį. 31 minutę „Pramogos SC“ nesusikalbėjo gynyboje, neišmušė kamuolio nuo savų vartų, o tuo pasinaudojo Eisvinas Utyra ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Praėjus minutei „Pramogos SC“ prasižengė šeštą kartą, todėl į jų vartus buvo paskirtas 10 metrų baudinys. Jo realizuoti stojo Benas Spietinis, kuris smūgiavo tiksliai ir padvigubino savo komandos persvarą.

Dar po minutės į svečių vartus buvo paskirtas antrasis 10 metrų baudinys. Šįkart prie kamuolio stojo E. Utyra, tačiau jo smūgį T. Norbutas atlaikė ir rezultatas nepakito.

Po šio epizodo savo progų jau turėjo „Pramogos SC“ ekipa. Jie pradėjo spausti varžovus, o jų smūgiai kėlė nemažai pavojų „Vikingų“ ekipos vartams. Ypač gerą šansą turėjo Mantas Perepliotovas, bet jis pataikė į virpstą.

34 minutę Gargždai pagaliau pelnė pirmąjį įvartį antrajame kėlinyje. „Pramogos SC“ kapitonas T. Tamošauskas smūgiavo į vartus ir po nedidelio rikošeto kamuolys atsidūrė vartuose.

Po keturių minučių svečiams pavyko išlyginti rezultatą. Graži jų ataka pasibaigė Dariaus Zubausko tiksliu smūgiu.

Tą pačią 38 minutę „Pramogos SC“ pelnė septintąjį įvartį ir išsiveržė į priekį. T. Tamošauskas kovojo iki galo ir, jau gulėdamas ant žemės, nukreipė kamuolį už vartų linijos.

Per paskutines kelias minutes „Vikingai“ dar bandė įmušti bent įvartį ir sužaisti lygiosiomis, tačiau to laiko neužteko ir įspūdingas pirmasis pusfinalis pasibaigė „Pramogos SC“ pergale.

Atsakomasis pusfinalio mačas Gargžduose bus sužaistas kovo 17 dieną. Būtent tada ir paaiškės, kuri iš šių komandų žengs į finalą, o kol kas Gargždų ekipa savo sąskaitoje turi 3 taškus ir atsakomosiose rungtynėse jiems užteks lygiųjų.

 

Rezultatas:

„Vikingai“ 6 : 7 „Pramogos SC“

5’ [0 : 1] Andrius Marcinkevičius

5’ [0 : 2] Tomas Tamošauskas

9’ [0 : 3] Darius Zubauskas

11’ [0 : 4] Andrius Butkus

18’ [1 : 4] Paulius Osauskas

21’ [2 : 4] Benas Spietinis

24’ [3 : 4] Laurynas Stonkus

25’ [4 : 4] Andrius Butkus (į savus vartus)

31’ [5 : 4] Eisvinas Utyra

32’ [6 : 4] Benas Spietinis (iš 10 m. b.)

33’ Eisvinas Utyra (neįmušė 10 m. b.)

34’ [6 : 5] Benas Spietinis (į savus vartus)

38’ [6 : 6] Darius Zubauskas

38’ [6 : 7] Tomas Tamošauskas

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 273 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,