Mano GargždaiVyko Gargždų sporto mokyklos ugdytinių ir jų mamų tinklinio turnyras

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gargždų sporto mokyklos nuotr. Gargždų sporto mokyklos nuotr.

Kovo 11 d. visa Lietuva švenčia vieną svarbiausių jos istorijos datų – Nepriklausomybės atkūrimo dieną. O Kovo 8 dieną visos moterys – Tarptautinę moterų solidarumo dieną.

 

Ta proga kovo 7 dieną organizuotas Gargždų sporto mokyklos tinklinio grupės mergaičių ir jų mamų tinklinio turnyras.

Varžybų pradžioje ugdytines, jų mokytoją Jolantą Žukauskienę bei mergaičių mamas, sveikino ir sportinės sėkmės linkėjo Gargždų sporto mokyklos direktorius Antanas Blinstrubas. Direktorius taip pat džiaugėsi naujais ugdytinių sportiniais kostiumais, kurie buvo nupirkti Sporto mokyklos ir UAB „Gargždų geležinkelis“ lėšomis.

Į turnyrą rinkosi: „SigDei“, „Sesės“, „Susivėlusios princesės“, „Vyšnios“, „Ugnis ir Meilė“, Smiltės ir Viktorijos komandos. Mokytojai Jolantai varžybas vykdyti padėjo Gargždų „Minijos“ progimnazijos 7b klasės mokiniai Lukas Jocys ir Robertas Puidokas.

Tinklinio aikštelėje netrūko sportinio azarto, bei „Mama!“ arba dukros vardo šūksnių. Kurių mamos negalėjo dalyvauti varžybose, komanda buvo sudaryta iš dviejų tinklinio grupės mergaičių.

Sužaidus „rato“ sistema dvejuose pogrupiuose, dėl trečios vietos susitiko sesių Rusnės ir Liepos Lukauskaičių ir Deimos Šliuožaitės bei jos mamos Sigitos komandos. Bronzos medaliais pasipuošė „MigDei“ komanda.

Tikros finalinės varžybos vyko dėl aukso medalių. Į kovą stojo Austėja Vyšniauskaitė ir jos mama Alina prieš Mildos Kvekšaitės ir Ugnės Giaštautaitės komandą. Sidabro medaliai ir antros vietos taurė įteikta „Ugnies ir Meilės“ komandai. O čempionių himnas skambėjo ir nugalėtojų taurė atiteko „Vyšnių“ komandai.

Po varžybų mergaitės sveikino savo mamas ir mokytoją Jolantą su Kovo 8-ąja, smaguriavo picą, aptarinėjo varžybų rezultatus.

 

Sporto mokyklos nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 226 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,