Mano GargždaiMerginų tinklinio varžybose – Judrėnų moksleivių pergalė

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Zigmo Bitino nuotr. Zigmo Bitino nuotr.

Kovo 12 dieną Gargždų miesto policijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų tinklinio varžybos.

 

Į jas susirinko keturios komandos. Tai iš Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos.

Nuo varžybų pradžios išryškėjo Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos tinklininkių pranašumas. Jos ir nugalėjo, įveikdamos visas savo varžoves sausais rezultatais 2:0.

Dėl kitų vietų vyko reto atkaklumo kova. Iš pradžių „Minija“ rezultatu 2:1 (17:25, 26:24 ir 11:9) įveikė „Krantą“. Po to „Vaivorykštė“ įveikė „Miniją“ tokiu pat rezultatu 2:1 (22:25, 25:21 ir 11:8). Viską lėmė mačas „Krantas“ – „Vaivorykštė“. Vos tik prasidėjus rungtynėms – 8:0 „Vaivorykštės“ naudai. Atrodo, viskas aišku. Tačiau šiuo momentu įvyko kažkoks lūžis, ir „krantietės“ pakilo į kovą. Jos ne tik išlygino to seto rezultatą, bet ir pabaigoje jį persvėrė, nugalėdamos rezultatu 26:24. Antrame sete „Vaivorykštė“ atstatė persvarą, nugalėdami 25:18. Trečiame sete vėl pirmavo „Krantas“ rezultatu 11:6, tuo pateikdami tarsi mažą staigmeną ir iškovodami bendrą pergalę.

Trims komandoms surinkus po vienodą taškų skaičių ir turint vienodą santykį, teko skaičiuoti surinktus taškus setuose. O čia pasirodė, kad „Minijos“ padėtis blogiausia (santykis 108:116 arba -8). „Kranto“ ir „Vaivorykštės“ santykiai buvo identiškai lygūs – po 113:109 arba +4, tad reikėjo ieškoti dar vieno papildomo kriterijaus. Čia lemiamas veiksnys buvo „Kranto“ pergalė tarpusavio su „Vaivorykšte“ mače. Tad „Krantas“ – antri, „Vaivorykštė“ – treti.

Kadangi tai buvo miesto mokyklų varžybos, tai vietą dalyvauti zoninėse varžybose iškovojo Gargždų „Kranto” pagrindinės mokyklos merginos. O judrėniškėms atiteko čempionių taurė.

 

Zigmo Bitino nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 223 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,