Mano GargždaiIšankstiniame antrojo turo balsavime rajono rinkėjai aktyvūs

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr. Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr.

Vakar 41-oje šalies savivaldybėje, kur pirmąjį kartą balsuojant nebuvo išrinkti merai, prasidėjo išankstinis antrojo turo balsavimas. Iš anksto balsuoti rinkėjai, dėl įvairių priežasčių negalėsiantys to padaryti sekmadienį (kovo 17 d.), savivaldybėse gali ir šiandien, iki 20 val.

 

Kaip naujienų portalą mano-gargzdai.lt informavo Klaipėdos rajono komisijos pirmininko pavaduotoja Vilma Daukšienė, atvykstančių balsuoti netrūksta – vakar balsavo apie 300, šiandien iki pietų – 180 rajono rinkėjų.

„Balsavimas vyksta sklandžiai, nusiskundimų negavome. Išankstiniame pirmojo turo balsavime sulaukėme panašaus skaičiaus žmonių (apie 500 rinkėjų), nors manėme, kad šįkart iš anksto balsuos mažiau. Pastebime, kad, palyginus su ankstesniais metais, daugiau žmonių balsuoja iš anksto. Priežastis balsuoti ne sekmadienį dažnam tampa ir nepalankus oras“, – komentavo pirmininko pavaduotoja.

Balsavimas iš anksto vyksta visų savivaldybių pastatuose 2019 m. kovo 13–14 d. nuo 8 iki 20 val. Balsavimas specialiuose balsavimo punktuose – 2019 m. kovo 13–15 d., o balsavimas namuose vyks 2019 m. kovo 15–16 d. nuo 8 iki 20 val.

Asmenys, norintys balsuoti specialiuose balsavimo punktuose – Lietuvos teritorijoje esančiose sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ir globos įstaigose, kariniuose vienetuose, bausmių vykdymo įstaigose – turėtų kreiptis į šių įstaigų administraciją.

Tuo tarpu, asmenys norintys balsuoti namuose, turėtų nedelsdami susisiekti su savo apylinkės rinkimų komisija. Jų kontaktus galima sužinoti paskambinus VRK informaciniu telefonu 1855.

Primename, kad norint balsuoti, rinkėjams reikia su savimi turėti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 184 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,