Mano GargždaiLopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko mažųjų šaškininkų turnyras

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
A. Račkauskienės nuotr. A. Račkauskienės nuotr.

Šaškės – patrauklus stalo žaidimas – jau trečią kartą balandžio 16 d. subūrė vaikus į Gargždų lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ iš visų miesto ikimokyklinių įstaigų. Tradiciniu tapusiame renginyje dalyvavo Palangos ir Kretingos lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“ komandos.

 

Po nuotaikingo dalyvių pasveikinimo ir prisistatymo vyriausiasis varžybų teisėjas Zigmas Bitinas paaiškino varžybų tvarką, buvo ištraukti burtai ir varžybų dalyviai pradėjo įnirtingą kovą dėl pajėgiausio šaškininko vardo. Varžybos vyko olimpine sistema, kur nugalėtojai kovojo dėl aukštesnių vietų, o pralaimėjusieji – dėl žemesnių, kol pagaliau prie pirmojo stalo susikovė du patys pajėgiausi žaidėjai. Sėkmė nusišypsojo lopšelio-darželio „Saulutė“ ugdytiniui Edgarui Triušiui. Jis, iškovojęs pirmą vietą, tapo šaškių turnyro nugalėtoju. Antra ir trečia vietos atiteko Kretingos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniams. Antra vieta – Majui Stupak , trečia – Deimantui Stregauskui.

Renginio pabaigoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Angelė Račkauskienė turnyro dalyviams įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanėles, dėkojo priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Ilonai Sruogienei už žaidimo populiarinimą tarp priešmokyklinukų. Prizininkams medalius įteikė varžybų teisėjas Zigmas Bitinas. Varžybų nugalėtojas Edgaras Triušys iš projekto rėmėjo UAB „Redstena" direktoriaus Ovidijaus Jankausko rankų gavo jų įstaigos skirtą specialų prizą – kuprinę.

 

Akimirkos iš varžybų – Angelės Račkauskienės nuotraukose:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 231 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,