Mano GargždaiMoksleiviai dalyvavo LMŽ kroso estafečių varžybose

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Zigmo Bitino nuotr. Zigmo Bitino nuotr.

Tik dvi komandos pareiškė norą dalyvauti rajono bendrojo ugdymo mokyklų kroso estafečių varžybose tarp 2000–2003 metų gimimo moksleivių. Tai – mokiniai iš Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ir Vėžaičių pagrindinės mokyklos. Atkakli kova tarp jų buvo tik varžybų pradžioje, po to veiviržėniškiai įgijo apčiuopiamą pranašumą ir nugalėjo, aplenkdami savo varžovus beveik dviem minutėmis. Nugalėtojų laikas – 21.58,4 min.

 

Nugalėtojais tapo: Monika Žąsytytė, Inga Rimkutė, Aistė Klevinskaitė, Toma Steigvilaitė, Tomas Skirbutas, Lukas Raudys, Jonas Kenstavičius ir Aivaras Gyra (mokytojai Inga Rimkuvienė ir Edmundas Norvilas).

Į 2004 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių analogiškas varžybas be jau minėtų komandų dar atvyko Gargždų „Minijos“ progimnazijos jaunieji bėgikai. Tiek Veiviržėnų, tiek „Minijos“ komandų gretose buvo nemažai puikių sportininkų, tad nusimatė atkakli kova dėl pirmos vietos. Taip ir buvo. Pirmus šešis etapus abi komandos bėgo greta viena kitos. Tad didžiausia atsakomybė teko sportininkams, kurie bėgo paskutiniai. Septintajame etape „minijietė“ Teresė Ložinskaitė sugebėjo finiše įgyti apie 30 metrų pranašumą ir perduoti estafetės lazdelę Klaidui Birgiolai, kuris įgytą skirtumą ne tik išlaikė, bet sugebėjo jį dar padvigubinti. Tad finiše triumfavo Gargždų „Minijos“ progimnazijos bėgikai, aplenkdami savo varžovus iš Veiviržėnų 18,5 sekundės. Nugalėtojų laikas – 20.08,3 min.

Nugalėtojais tapo: Deira Gruzdytė, Kornelija Staponaitė, Oresta Viskontaitė, Teresė Ložinskaitė, Armandas Samsonik, Erikas Smulkys, Eimantas Dabrišius ir Klaidas Birgiola (mokytoja Jolanta Žukauskienė).

 

Akimirkos iš varžybų – Zigmo Bitino nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 170 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,