Mano GargždaiUgniagesiai malšino rajono miškuose kilusius gaisrus

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr. Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr.

Pastarosiomis dienomis ugniagesiai gelbėtojai ne kartą gyventojų prašė susilaikyti nuo bet kokio atviros ugnies naudojimo lauke iki pasikeis oro sąlygos ir sumažės gaisringumo pavojus. Ir nors Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo tarnyba ėmėsi visų įmanomų priemonių tam, kad būtų užkirstas kelias nelaimėms, gaisrų atvejų antradienį ir vakar pasitaikė ir Klaipėdos rajone.

 

Antradienį, apie 7.13 val., Priekulės seniūnijoje, Žiaukų kaime, Šernų miško teritorijoje, atvirame 43 a plote, ruseno miško paklotė. Į įvykio vietą atvyko ugniagesiai gelbėtojai ir Kretingos miškų urėdijos girininkai. Buvo pratiesta 40 m magistralinė linija, vanduo vežiojamas iš Juodikių karjero.

Dar vienas gaisras kilo vakar. Apie 15.26 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Doviluose, Piliakalnio miške, degė durpinga pieva ir miško paklotė. Ugnies liepsnos pasiekė ir egles. Gaisro metu durpingoje pievoje (sanitarinėje zonoje) išdegė 50 arų žolės ir 3 arai miško paklotės. Ugniagesiams malšinti gaisrą padėjo miškininkai.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 454 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,