Mano GargždaiEurovizijos statymai 2019

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Lažybų fanatikams gera žinia – lažybų organizatoriai suteikia visas galimybes statyti ne tik už sporto įvykius, bet ir už tam tikrus įvykius, sulaukiančius didžiulio tarptautinio susidomėjimo. Eurovizijos statymai 2019 metais – vienas iš tokių, kurį šiuo metu labai vertėtų išbandyti.

 

Dažnas lažybų organizatorius savo platformoje siūlo susipažinti su Eurovizijos renginio prognozėmis ir įžvalgomis. Šis konkursas nepalieka abejingų – netgi ir sporto entuziastai ar analitikai linkę įsitraukti į minėtą dainų festivalį.

Jau visiškai netrukus viename iš pačių didžiausių Izraelio miestų – Tel Avive turėtų prasidėti jau 64-asis Eurovizijos dainų konkursas. Izraelis „Eurovizija 2019“ organizuoja jau 3-iąjį kartą (Tel Avivo mieste konkursas buvo rengiamas 1979 bei 1999-ais), taip laukiama oficiali konkurso pradžia numatoma gegužės 14-osios vakarą. Eurovizijoje žada dalyvauti 41 valstybės atstovas, tarp jų bus Lietuvos atstovai, didžiausios Europos šalys bei egzotiškoji Australija. Verta prisiminti, jog Ukraina bei Bulgarija traukėsi iš konkurso dėl vidinių nesusipratimų. Konkurso formatas nė kiek nesikeičia ir šiais metais – „didysis penketas“ (Vokietijos, Italijos, Prancūzijos šalys Didžioji Britanija bei Ispanija) ir šeimininkai išsyk patenka į finalą. Kalbant apie kitas 36 likusias, dalyvaujančias šalis, iš jų į finalą patenka vos 20 (po dešimt iš abiejų pusfinalių).

 

Eurovizijos prognozės

Lietuva, kaip ir dauguma kitų Europos valstybių jau seniai paniro į „Eurovizijos“ karštligę. Tarptautinis renginys auditorijos dėmesį kiekvienais metais pritraukia labai neįprastais įvaizdžiais, dažnai lėkštokomis dainomis ar kičiniais pasirodymais. Nesunku pastebėti, kad ekstravaganciją slepia kai ką daugiau – kai kurios šalys tokiu būdu geba kurti nacionalinę šlovę, dar vieni dalyviai linkę skelbti tam tikrą naujieną, o balsavimų tendencijos liudija, kas ilgus metus tebėra draugai ir priešai. Visgi ne vienas renginio ekspertas siūlo itin nesigilinti – balsavimą, kaip yra teigiama, dažniau gali lemti visai ne tarptautiniai ryšiai.

Prognozuojama, kad šiemet „Eurovizija 2019“ turėtų žiūrėti arti 200 milijonų žmonių. Šis skaičius kiekvienais metais tik dar labiau auga. Lažybų mėgėjai ir šiemet turi unikalią progą – statyti už savo favoritus. Žiūrint konkurso pusfinalį ar finalą bus galima patirti kur kas daugiau emocijų, nei įprastai, nes nugalėjo pergalė reikš ir tam tikrą asmeninį finansinį laimėjimą. Dėl savo laimėtojų „Eurovizija 2019“ neapsisprendę lažybų entuziastai visada turi ne vieną alternatyvą - mėginti spėti šalis, pateksiančias į pusfinalį ar finalą.

 

Eurovizijos statymai 2019

Praėjusiais metais konkursą Lisabonos mieste konkurso nugalėtoja tapo Izraelio atstovė Neta Barzalai su daina „TOY“. Kai buvo susumuoti žiūrovų bei komisijos balsai, paaiškėjo, kad ji surinko rekordinę taškų sumą, kai tuo metu antrąją vietą iškovojusi Kiprą atstovaujanti dainininkė su kūriniu „Fuego“ surinko kone 100 taškų mažiau. Ypač daug kalbų sukėlęs Izraelio numeris nė kiek nešokiravo lažybininkų, kurie laimėjimą dainininkei Neta Barzalai buvo linkę prognozuoti gerokai dar prieš prasidedant pirmajam pusfinaliui.

Bene pats įsimintiniausias atsiminimas iš Lisabonos mieste surengto konkurso lietuviams buvo nepaprastas lietuvaitės pasirodymas. Nuoširdus bei daugumos užsienio žiūrovų simpatijas pritraukęs kūrinys pelnė 12-ąją vietą finalo metu, aplenkdama kur kas palankiau vertinamus Norvegijos, Prancūzijos ar visų kitų valstybių atstovų kūrinius.

Nė kiek neabejojama, kad šiemet „Eurovizija 2019“ taip pat gali pažerti pačių įvairiausių staigmenų tiek žiūrovams, tiek lažybų mėgėjams. Tai reiškia, kad vien domėjimasis prognozėmis negarantuos laimėjimo. Siekiant atlikti sėkmingą statymą, gali prireikti perklausyti visus viešoje erdvėje pasiekiamus konkurso „Eurovizija 2019“ atstovų kūrinius.

 

Reklama

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 246 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,