Mano GargždaiJauniesiems buriuotojams prašo didesnio finansinio palaikymo

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ nuotr. Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ nuotr.

Buriavimo mokyklos „Žiemys“ vadovybė siekia, kad iš viešosios įstaigos mokykla būtų pertvarkyta į biudžetinę, mat tuomet būtų galima tikėtis kur kas didesnio finansavimo tiek iš Klaipėdos miesto, tiek iš rajono savivaldybių, kurios kartu su Klaipėdos miesto jūriniu buriuotojų klubu yra „Žiemio“ steigėjos.

 

„Apie tai, kad reikalingas kur kas didesnis finansavimas, kalbame jau ne vienerius metus. Vaikų, norinčių lankyti buriavimo užsiėmus, skaičius labai išaugo, bet mes iki šiol negalime jų priimti daugiau nei 30“, – pasakojo buriavimo mokyklos „Žiemys“ direktorė Agnė Dalangauskienė.

VšĮ Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla „Žiemys“ įsteigta 2013 m. Tad, pasak A. Dalangauskienės, per septynerius metus dalinis finansavimas nė kiek nepadidėjo.

Klaipėdos miesto savivaldybė metams skiria 60 tūkst. eurų, o Klaipėdos rajono savivaldybė – 15 tūkst. eurų. Pastaroji gerokai mažesnę sumą motyvuoja tuo, kad mažiesiems buriuotojams leidžia nemokamai naudotis Drevernoje esančia prieplauka.

„Dabar dėliojame visus pliusus ir minusus, kas būtų, jei iš viešosios įstaigos taptume biudžetine. Aišku viena, kad miestui išaugtų kaštai. Bet juk sakoma, kad vandens sporto šakos turėtų būti prioritetinės, nes esame jūrinis miestas, jūrinė valstybė. Bet tuomet ir finansavimas turi būti adekvatus“, – kalbėjo „Žiemio“ vadovė.

Kokio realaus finansavimo reikėtų, ji neskubėjo įvardyti.

Praėjusį pirmadienį šiais klausimais „Žiemio“ atstovai bendravo su vicemeru Arvydu Cesiuliu. Pasak A. Dalangauskienės, jis palaiko mokyklos statuso pakeitimo idėją.

„Nežinau gal kitą savaitę specialistai sės ir viską nuodugniai paskaičiuos. O paskui reikės organizuoti bendrą miesto ir rajono merų susitikimą, nes nežinome, kaip rajonas į tai reaguos“, – kad laukia dar ilga daina, patikino „Žiemio“ vadovė, ir vylėsi palankių sprendimų.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 327 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,