Mano GargždaiIš senjoro bandyta pasisavinti pinigų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorais, sulaikė tris asmenis gegužės 31 d. Klaipėdoje, apgaulės būdu pasikėsinusius pasisavinti 1934 m. gimusio senjoro pinigus. Vienas iš įtariamųjų – nepilnametis, aštuoniolikos sulauksiantis tik šių metų rudenį.

 

Rumpiškės g., Klaipėdoje, gyvenantis senolis pareigūnams pranešė į namų laidinį telefoną sulaukęs nepažįstamo asmens, prisistačiusio FNTT pareigūnu, skambučio – pastarasis nurodė, jog senolis neva turintis galimai padirbtų pinigų, kuriuos būtina patikrinti. Nukentėjusiajam dar tebekabant telefonu, į jo namus užsuko policijos pareigūnu apsimetęs 2001 m. gimęs, neuniformuotas, neteistas įtariamasis.

Senoliui parodžius turimus 1 150 eurų, įtariamasis griebė juos nuo stalo ir ketino pasprukti, tačiau senjoras gynė savo turtą, stengėsi vaikiną sulaikyti, tad asmenys susistumdė. Sprukdamas tariamas pinigų tikrintojas daugiabučio laiptinėje išbarstė visus pinigus.

Nukentėjusiajam pranešus policijos pareigūnams apie nusikaltimą bei nurodžius įtariamojo požymius, pastarasis vos už valandos su dviem bendrininkais buvo sulaikytas netoli nusikaltimo vietos. Pareigūnai nustatė, jog šią nusikalstamą veiką galimai koordinavo 1979 m. gimęs, ne kartą už vagystes, plėšimą, sukčiavimus ir kitus nusikaltimus teistas asmuo, į nusikalstamą veiką įtraukęs du 2001 m. gimusius, neteistus vaikinus, vienas kurių dar nepilnametis.

Visi iš nukentėjusiojo pasisavinti pinigai netrukus jam bus grąžinti.

Už sukčiavimą įtariamieji gali būti nubausti laisvės atėmimu iki trejų metų, už plėšimą bausmė gali siekti nuo dviejų iki dešimties metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 159 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,