Mano GargždaiAr riboti prekybos alkoholiu laiką bare „Čiba“, spręs Taryba

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Čiba“ baras. Redakcijos archyvo nuotr. „Čiba“ baras. Redakcijos archyvo nuotr.

Trečiadienį Klaipėdos rajono savivaldybėje sukviestas darbo grupės posėdis, kuriame aptarta baro „Čiba“, esančio Vasario 16 g. Gargžduose, veikla. Diskutuota dėl gyventojų siūlymo riboti laiką, kuriuo leidžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais minėtame bare.

 

Anksčiau „Čiba“ direktorius Mantas Gvazdinskas buvo įpareigotas pasirūpinti garso izoliacija bare. Nors tai padarė, pasak gyventojų, problemų dėl triukšmo vis tiek nuolat kyla – iš baro išėję lankytojai triukšmauja, naktimis trukdo miegoti.

Klaipėdos AVPK Klaipėdos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Andrius Burba informavo, kad iki trečiadienio dėl keliamo triukšmo šioje vietoje buvo gautas 21 pranešimas. 4 iš jų gauti iki 24 val., likusieji – vėliau. Policijos atstovai patikino, kad ši problema yra žinoma, ekipažai reguliariai pro šią vietą pravažiuoja, tikrina.

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais baras dirba iki 24 val., penktadieniais ir šeštadieniais – iki 2 val. Jo vadovas tvirtino, kad pasibaigus baro darbo laikui žmonių neišvaro, kol jie neišgeria savo gėrimų ir pan. Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Radzevičius pabrėžė, kad išspręsti šią problemą padėtų būtent tai, kad savininkas po darbo laiko pabaigos nebeleistų klientams, kiek jie nori, ten užsibūti.

Vicemerė Audronė Balnionienė akcentavo, kad džiaugiamasi verslo plėtra Klaipėdos rajone, tačiau ir gyventojų nuomonė yra labai svarbi. Darbo grupė nutarė siūlyti sprendimą dėl laiko, kuriuo leidžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais bare „Čiba“, ribojimo priimti Klaipėdos rajono savivaldybės tarybai birželio 27 d. vyksiančiame posėdyje.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 219 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,