Mano GargždaiAutomobilius vogė nepilnamečiai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Autotransporto priemonių  grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai jau atskleidė šeštadienį įvykdytą plėšimą, kurio dalyviai – 3 nepilnamečiai ir 1 pilnametystės sulaukęs vaikinas - pagrobė klaipėdiečio automobilį, sumušė patiklų vyriškį, iš dirbtuvės Klaipėdos rajone pavogė įrankius ir drąsiai važinėjosi pagrobta mašina be vairuotojo pažymėjimo.

 

Nukentėjęs 34 m. amžiaus vyriškis ketveriukę, sėdėjusią mašinoje „Renault Laguna", sutiko prie vienos iš Klaipėdos mokyklų, kur cigaretės paprašęs jaunuolis, matyt, įkvėpė aukai pasitikėjimą ir buvo paprašytas nuvažiuoti į Klemiškės kaimą Klaipėdos rajone ir parvairuoti iš ten vyro automobilį „Fiat Marea" į Klaipėdą. Į kelionę buvo pasiimta ir nukentėjusiojo draugė.

Parvažiavę į miestą, visi 6 įvykio dalyviai nuvyko į Marių g., kur 2 jaunuoliai nusivedė vyriškį neva parūkyti į apleistą bunkerį, ten sumušė, likusią prie mašinų moterį pastūmė, išvertė, o paskui, palikę porelę, nurūko abiem automobiliais.

Turėję dirbtuvės Klemiškėje raktus, jaunuoliai sugrįžo į ją, pavogė 10 vienetų įvairių įrankių ir pasuko į Dituvą. Ten peržiūrėjo moters rankinės, likusios vienoje iš mašinų, turinį pasiėmė, ką rado piniginėje, rankinę išmetė į šiukšlių konteinerį, o visa, kas jiems nebuvo reikalinga, pabandė sudeginti.

Pareigūnai pirmadienį įtariamuosius sulaikė. Jie visi buvo uždaryti į areštinę. 3 įtariamieji po apklausų iš areštinės išleisti, o vienam, anksčiau teistam, skirta kardomoji priemonė – suėmimas 15 parų.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 228 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,