Mano GargždaiKretingalės mokykloje išdalinti „Oskarai“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Mokyklos nuotr. Mokyklos nuotr.

Birželio 6 d. Klaipėdos rajono Kretingalės kultūros centre vyko graži padėkos ir apdovanojimų šventė „Mokyklos garbė 2019“. Čia susirinko Kretingalės pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai, mamos ir tėčiai, močiutės ir seneliai, kviestiniai svečiai ir visa miestelio bendruomenė.

 

Neišsigandę karštos vasaros išdaigų, visi svečiai stebėjo šauniųjų mokyklos ugdytinių dainų, šokių, vaidinimų, meninių kompozicijų pasirodymus. Su nekantrumu laukė mokyklos direktorės Jurgitos Alčauskienės skelbiamų nominacijų ir padėkų. Jos buvo skirtos mokiniams, kurie aktyviai dalyvavo rajono, regiono ar respublikiniuose konkursuose, olimpiadose, varžybose, konferencijose.

Mokyklos bendruomenė džiaugiasi ugdytiniais, pelniusiais apdovanojimus šiose nominacijose: „Metų debiutas“, „Metų pirmūnas“, „Metų sportiškiausia klasė“, „Sportiškiausia krepšinio komanda“, „Sportiškiausia tinklinio komanda“, „Sportiškiausia futbolo komanda“, „Sportiškiausia virvės traukimo komanda“, „Metų dailusis raštas“, „Metų skaitovas“, „Metų dailininkas“, „Metų rašytojas“, „Metų informatikas“, „Metų matematikas“, „Metų kalbų žinovas“, „Metų muzikos žinovas“ , „Metų choristas“ ir „Metų kolektyvinis darbas“.                

Kaip ilgai lauktas lietus, taip ir padėkos šventė „Mokyklos garbė 2019“ nušniokštė nepastebimai, sukeldama pačių gražiausių emocijų, aplodismentų, džiaugsmo šūksnių ir pasididžiavimo akimirkų.

Dėkojame visiems apdovanojimų nominantams, laimėtojams ir nugalėtojams, skaitovams, choristams, šokėjams bei juos paruošusiems mokytojams ir tėveliams, pagrindiniams šventės partneriams: „Forum Cinemas“, „Apollo boulingas“, Kretingalės miestelio seniūnijai, ir rėmėjams – Martynui Kleviniui, Dianai Kolmogorovai, Gerardui Liorenšaičiui, Vytautui Urbonui, Daivai Gudžiūnienei, Alvydui Dargiui, Irmantui Pryšmantui – už įsteigtus prizus ir galimybę surengti Kretingalės pagrindinės mokyklos „Oskarus“ bei apdovanoti prizininkus.

 

Mokyklos nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 155 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,