Mano GargždaiValstybės dieną – spalvinga šventė Kvietiniuose (programa)

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Pasiruošimas šventei vyksta intensyviai. Organizatorių nuotr. Pasiruošimas šventei vyksta intensyviai. Organizatorių nuotr.

Liepos 6-ąją, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, spalvingai pasitikti basakoję vasarą ir kartu su viso pasaulio lietuviais sugiedoti šalies himną kvies kvietiniškiai – ruošiama net 15 valandų truksianti speciali programa.

 

Kadaise vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimas sustiprino Lietuvos valstybę, šiandien šios svarbios valstybės šventės minėjimas suburia visą Kvietinių gyvenvietę. Prie pasiruošimo šventei prisideda ir maži, ir dideli – vieni gamina šventės papuošimus, kiti dėlioja sportines varžybas, treti rašo šventės scenarijų.

„Čia – pats geriausias tarpinstitucinio bendradarbiavimo pavyzdys. Kartu, kaip vienas, dirba bendruomenė, seniūnija, mokykla-darželis, Kultūros centro skyrius, na ir, žinoma, Kvietinių gyventojai. Dirbame kaip viena didelė šeima, nes laukiame svečių – Jūsų. Atvažiuokite į Kvietinių kaimą, atsivežkite savo šeimą, vaikus, draugus. Čia galėsite gerai praleisti laiką, pasportuoti, paragauti skanėstų, pasiklausyti puikios gyvai atliekamos muzikos, ne tik pasigrožėti šokėjais, bet ir kojas pamiklinti, na, o ir mūsų mažiesiems tikrai bus ką veikti. Visko nenoriu išduoti, bet jiems bus pastatyta didelė palapinė, kurioje su jais užsiims pačios geriausios Kvietinių mokyklos pedagogės. Batutas vaikams – nemokamas. Dar išduosiu paslaptį – mažieji, jei turi dviratį ar paspirtuką, galės dalyvauti žygyje kartu su Amsiu. Bet čia – dar ne viskas: atvažiuosite, pamatysite“, – į šventę kviečia Kvietinių bendruomenės centro pirmininkas Raimundas Daubaris.

 

Organizatorių nuotr.

 

Šventės „Spalvota vasara Kvietiniuose“, skirtos Mindaugo karūnavimo dienai ir Pasaulio lietuvių metams paminėti, programa:

9.00 val. – bendruomenės mankšta „Kvietiniai sportuoja“;

9.30 val. – registracija;

10.00 val. – tinklinis, krepšinis;

12.00 val. – diskgolfas;

13.00 val. – smiginis, tradicinis dviračių žygis aplink kaimą

14.00 val. – svarsčių kilnojimas, rankų lenkimas;

15.00 val. – prisitraukimai, virvės traukimas;

16.00–16.30 val. – iškilmingas, spalvingas šventės atidarymas: seniūnės, bendruomenės pirmininko ir garbingų svečių kalbos, sportininkų apdovanojimai;

16.30–17.00 val. – Gargždų kultūros centro Kvietinių skyriaus folkloro ansamblis „Kvėitys“ (vad. Regina Jokubaitytė);

17.00–17.15 val. – koncertuoja Jovita Kupšienė ir Kazimieras Rumbutis;

17.15–17.45 val. – zumba su trenere Daiva Mikalauskiene;

18.00–19.00 val. – Priekulės kultūros centro Drevernos skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Žvejytės“ (vad. Virgina Asnauskienė);

19.00–19.15 val. – sportinių šokių šokėjų pasirodymas (vad. Irina Berankienė);

19.15–20.00 val. – endruomenių pasirodymai, padėkos, apdovanojimai;

20.00–20.30 val. – linijinių šokių grupė „Gargždė“ (vad. Giedrė Malūnavičienė);

20.30–21.00 val. – solistė Meda Paulikaitė (mokytoja Rasa Linkienė). Padėkos, apdovanojimai;

21.00–21.05 val. – LR himno giedojimas kartu su viso pasaulio lietuviais;

21.05–22.00 val. – kaimo bendruomenės „Smilgynai ir kaimynai“ vokalinė – instrumentinė grupė „Geras laikas“;

22.00–23.00 val. – atlikėjo Deivido Basčio koncertas;

23.00–24.00 val. – atlikėjo Viliaus Trakio koncertas – diskoteka.

ŠVENTĖS PABAIGA

Gerą orą ir puikią nuotaiką Jums garantuoja organizatoriai: Dauparų-Kvietinių seniūnija, Kvietinių bendruomenės centras ir Gargždų kultūros centro Kvietinių skyrius. Partneriai: Kvietinių mokykla-darželis, Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos Kvietinių filialas.

Rėmėjai: Klaipėdos rajono savivaldybė, Sporto centras, Gargždų kultūros centras, UAB „Litimbera“, UAB „Megaplantas“, UAB „Vlantana“. Informaciniai rėmėjai: Klaipėdos rajono laikraštis „Banga“, naujienų portalas „Mano Gargždai“.

Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 140 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,