Mano GargždaiKarklėje – prevenciniai policijos reidai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Silvija Šilinskė ir Rasa Matevičienė informuoja, kad 2019 m. liepos 8–14 d. Klaipėdos rajono pajūrio ruožo teritorijoje bus vykdoma policinė priemonė, kurios metu bus fiksuojami pažeidimai dėl Kelio ženklų nepaisymo, daromų teisės pažeidimų.

 

Užfiksavus pažeidimą vairuotojai bus baudžiami administracine atsakomybe pagal LR ANK 417 straipsnio „Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas“.

Primename, kad šią savaitę, liepos 1–7 d., rajono pajūrio ruože vykdoma prevencinė priemonė siekiant mažinti kelių eismo taisyklių pažeidimų skaičių Klaipėdos rajone, sugriežtinti transporto priemonių vairuotojų kontrolę, ugdyti vairuotojų sąmoningumą.

Prevencinė priemonė skirta atkreipti transporto priemonių vairuotojų dėmesį į Kelių eismo taisyklių numatytas nuostatas ir supažindinti su daromais teisės pažeidimais dėl kelio ženklų nepaisymo.

Užfiksavus pažeidimą, vairuotojai nebus baudžiami, tik įspėjami žodžiu ir supažindinti su gręsiančia administracine atsakomybe, o vairuotojams nesant bus paliekami informaciniai pranešimai apie padarytą administracinį nusižengimą.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 1018 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,