Mano GargždaiRekordiniame popierinių modelių konkurse – džiuginantys gargždiškių pasiekimai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
P. Sungailos nuotr. P. Sungailos nuotr.

Paskutinį birželio savaitgalį Gargždų vaikų ir laisvalaikio centro (GVLC) modeliavimo būrelio atstovai praleido Šiaurės vakarų Lenkijos mieste Čarna Bialostocka. Čia vyko jau V visos Lenkijos Čarna Bialostockos popierinių modelių konkursas.

 

Jis buvo rekordinis tiek dalyvių, tiek modelių skaičiumi. Ir, kas iš viso įdomiausia, daugiau, kaip pusę visų modelių sudarė vaikų ir jaunimo amžiaus grupės (222 iš 418) modeliai.

„Jei reikalai ir toliau kryps ta linkme, tai mūsų pomėgis turės ateitį“, – sakė konkurso pagrindinis organizatorius Lukasz Oldakowski.

Gargždiškiai, kaip visada, džiaugėsi pasiekimais. Padėkomis už įdėtą darbą ir kukliomis dovanėlėmis buvo apdovanoti prizinių vietų neužėmę vaikų ir jaunimo amžiaus grupių modeliuotojai. Iš GVJC tokius gavo Ugnius Adomaitis, Gabija Bagočiūtė, Jonė Baltramaitytė, Faustas Norvilas, Tautvydas Kasparaitis, Agnė Jurkutė, Paulius Prišmontas ir Daniela Zaveckaitė.

Vaikų amžiaus grupėje III vietą laimėjo Deividas Barauskas (Vikšrinė technika, tankelis „TKS“), Adomas Cirtautas užėmė II vietą (aviacija, „Su-7BKL“), Vakaris Rudys buvo III (architektūra, Grojeco Šv. Lauryno bažnyčia), II vietą užėmė Mantas Dobrovolskas (laivai, pirato sala), Aistė Jurkutė buvo III (figūrėlės ir gyvūnai, triušis).

Jaunimo amžiaus grupėje II vietą užėmė Paulius Trakšelis (ratinė technika, „MAN TGS 320.25“), I buvo Ignas Sungaila (vikšrinė technika, „Caro Veloce C. V. 3/35“) ir taip pat užėmė III vietą aviacijos modelių kategorijoje („Rumpler C.I.“) ir dar laimėjo nominaciją neskirstytoje į amžiaus grupes artilerijos modelių kategorijoje ("PAK 35/36").

Suaugusių amžiaus grupėje nominacijas laimėjo Vilmantas Norkus civilinės technikos („MAN TGX Formula Truck 2013“) ir burlaivių (HMS „Badger“) kategorijose. Pranas Sungaila laimėjo nominaciją daugiasparnių lėktuvų kategorijoje (Lietuvos KOP mokomasis lėktuvas „Rumpler C.I“), Evaldas Venckauskas – figūrėlių ir gyvūnų kategorijoje (Longinas). Taip pat vieną nominaciją laimėjo ir vilnietis Oleg Dmitruk, kurio modelius vežėmės – fantastikos modelių kategorija, „Dreadnought Furiosso“.

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro stendinio modeliavimo studijos Taurę „Jaunimas – Jaunimui“ laimėjo Jakub Werner iš Naujojo Tomyšlio kultūros centro modeliuotojų klubo. Šiuo prizu įvertintas jo padarytas tanko Pz. Kpfw. VI „Tiger“ modelis.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 240 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,