Mano GargždaiKarklės festivalio šėlionių laiko neribos

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay.com nuotr. Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Liepos 4-ąją Klaipėdos rajono savivaldybės salėje į pasitarimą rinkosi darbo grupė, kuri svarstė, ar leisti renginį „Karklės festivalis 2019“ organizuoti ilgiau nei numatyta Renginių organizavimo Klaipėdos rajono viešojo naudojimo teritorijoje taisyklėse.

 

Leidimų ir licencijų skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Šneiderienė informavo, kad po praėjusiais metais vykusio Karklės festivalio Savivaldybėje skundų nebuvo sulaukta. Karklės seniūnaitė Rasa Bučienė taip pat antrino, kad pernai didesnių nusiskundimų iš bendruomenės nesulaukta, o organizatoriai įvykdė visus žadėtus įsipareigojimus.

Festivalio organizatoriai pateikė prašymą rugpjūčio 15 d. leisti renginį organizuoti iki 2 val., o rugpjūčio 16 ir 17 d. – iki 6 val. ryto. Planuojama, kad vėlyvieji koncertai vyks scenoje, kuri bus pastatyta paplūdimyje, tad triukšmo šaltinis bus toliau nuo gyvenviečių.

Pajūrio regioninio parko direkcijos direktorius Darius Nicius paragino prevenciškai stebėti ir teritoriją už festivalio ribų bei pasirūpinti informaciniais ženklais, nurodančiais, kur renginio metu bus galima apeiti aptvertą pajūrio ruožą.

Darbo grupė vienbalsiai sutarė, kad renginio laikas turėtų būti pratęstas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 154 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,