Mano Gargždai„Žiemio“ buriuotojai – čempionato prizininkai (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Agnės Dalangauskienės nuotr. Agnės Dalangauskienės nuotr.

Tris dienas trukęs Lietuvos vaikų buriavimo čempionatas Kaune baigėsi Gintarės Volungevičiūtės Scheidt sūnaus Eriko pergale. Erikas laimėjo visas pirmąsias vietas dalyvautose lenktynėse.

 

Merginų įskaitoje nepralenkiama buvo Mariya Shramkova iš Neringos. „Optimist“ jachtų klasėje U10 grupėje nugalėjo David Mažeika taip pat iš Neringos, greičiausia mergaitė šioje grupėje – Barbora Pažemickaitė iš Vilniaus.

Du bronzos medalius į Klaipėdą parvežė Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ trenerio Mariaus Nagdasovo jauniausieji auklėtiniai Bartas Julijus Kupliauskas ir Liepa Jonuškaitė. Tai – pirmieji iškovoti medaliai šių dviejų mažiausiųjų buriuotojų.

Buriavimo sąlygos vaikams buvo itin sunkios. Visas dienas pūtė 10–15 metrų per sekundę vėjas. Visgi vaikai įrodė, kad gali buriuot ne tik per silpną ar vidutinį vėją, bet ir drąsiai priimti rimtus, stipraus vėjo iššūkius ir su jais susidoroti.

Šiandien Vokietijos mieste Varnemiundėje prasideda Europos taurės varžybos „Laser“ jachtų klasėje, kur tarp daugiau kaip 20 šalių kovos ir Lietuvos buriuotojai iš Kauno, Klaipėdos ir Neringos.

Čempionato rezultatai – čia.

 

Akimirkos iš varžybų – Agnės Dalangauskienės nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 144 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,