Mano GargždaiNeįgaliųjų integracijai Klaipėdos rajone – „Socialinis taksi“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Socialinio taksi“ nuotr. „Socialinio taksi“ nuotr.

Jau net 7 veiklos metus skaičiuojantis „Socialinis taksi“ nuo kovo mėnesio rieda ir Klaipėdos rajono gatvėmis. „Socialinis taksi“ teikia pavėžėjimo paslaugą žmonėms su įvairiomis negaliomis ir kviečia Klaipėdos rajono gyventojus registruotis kelionėms specialiaisiais automobiliais.

 

„Mes nesame paprastas taksi, o mūsų vairuotojai-asistentai nėra paprasti vairuotojai“, – teigia „Socialinio taksi“ vadovė Solveiga Ratkevičiūtė, pridurdama, jog „Socialinis taksi“ veža žmones ne tik į gydymo įstaigas, bet ir į kultūrinius renginius, užsiėmimus, parduotuves ar net prie jūros.

Projekto tikslas – užtikrinti, kad žmonės turintys negalią gyventų oriai, galėtų dalyvauti kultūrinėse veiklose, vykti į keliones, susitikti su draugais.

„Socialinio taksi“ automobiliai yra specialiai pritaikyti žmonėms sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje. Šis taksi yra orientuotas į asmens nepriklausomybę nuo kitų, todėl veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Juo, iš anksto susitarus, galima važiuoti ir naktį. Svarbu paminėti ir tai, jog „Socialinio taksi“ vairuotojai-asistentai yra apmokyti, kaip elgtis, sutrikus kliento sveikatai, o reikalui esant, suteikti pirmąją pagalbą. Su specialia įranga jie gali nukelti žmogų iš pastatų, neturinčių lifto bei suteikti visą reikiamą palydą kelionės metu.

„Socialinis taksi“ su savo klientais kuria draugiškus ir abipusius, pasitikėjimu grįstus santykius.

„Su klientais dažniausiai keliaudami pokštaujame, ieškome bendrų interesų, pratęsiame praėjusios kelionės diskusijas. Žinoma, pasitaiko ir sunkesnių dienų, kai kliento sveikata silpnesnė, tuomet siekiu įsiklausyti, prisitaikyti, atjausti. Mano tikslas – nuoširdžiai padėti kiekvienam. Šiame darbe labai svarbu išgirsti klientą, padėti jam tiek, kiek reikia“, – teigia „Socialinio taksi“ vairuotojas-asistentas Klaipėdos rajone Andrej Galuščiak.

„Socialinis taksi“ užtikrina įvairią negalią turinčių žmonių saugų ir patogų keliavimą net 8 skirtinguose Lietuvos vietose: Vilniuje, Vilniaus rajone, Kaune, Klaipėdoje, Klaipėdos rajone, Panevėžyje, Visagine bei Zarasų rajone.

Registruotis savo pirmajai kelionei galite interneto tinklapyje www.socialinistaksi.lt arba paskambinę telefonu: +37068744001.

 

„Socialinio taksi“ nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 252 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,