Mano GargždaiBalsuok už Ligitą, turėk savo atstovą Seime!

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Kandidatė į LR Seimą Ligita Liutikienė. Asmeninio archyvo nuotr. Kandidatė į LR Seimą Ligita Liutikienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Bendraudama su Klaipėdos rajono ir visos Lietuvos gyventojais pastebiu, kad mums visiems svarbios panašios problemos.

 

Kiekvienas norime tolygaus atlyginimų augimo, skaidrumo ir sąžiningumo valstybės valdyme, geresnio sveikatos paslaugų prieinamumo bei kokybės, užtikrintos orios senatvės, biurokratizmo mažinimo. Saugi socialinė aplinka, vietos gyventojų įsitraukimas ir konsultavimasis su jais priimant svarbius sprendimus, neįgaliųjų integracija, sveika ir švari aplinka – viso to kartu su komanda sieksiu tapusi LR Seimo nare, palaikysiu sprendimus, kurie spręs šias problemas, kartu su kolegomis inicijuosiu įstatymų pataisas, kurių naudą pajus kiekvienas.

Klaipėdos rajonas susiduria su išskirtinėmis problemomis, kurioms reikalingas aukščiausių valdžios institucijų dėmesys, todėl Jums turi atstovauti čia gyvenantis žmogus, geriausiai žinantis gyventojų problemas. Būdama šio krašto patriotė, gargždiškė, esu pasiryžusi atstovauti Klaipėdos rajono gyventojų interesams aukščiausiu politiniu lygmeniu.

 

MANO TIKSLAI:

Pritraukti finansavimą rajono projektams;

Spręsti vietų darželiuose trūkumo klausimą;

Skatinti Klaipėdos rajono ir Klaipėdos miesto savivaldybių bendradarbiavimą švietimo, susisiekimo, infrastruktūros vystymo srityse;

Siekti, kad inovacijos, naujovės ir investicijos pasiektų Klaipėdos rajoną;

Užtikrinti, kad Klaipėdos rajono gyventojai galėtų gyventi švarioje, netaršioje, saugioje aplinkoje.

 

Mano darbo patirtis Klaipėdos rajono savivaldybės administracijoje suteiks galimybę svariai prisidėti prie įstatymų leidybos, o kompetentinga visuomeninių patarėjų komanda, sudaryta iš puikiai rajone žinomų savo srities specialistų, leis ne tik išgirsti, bet ir tinkamai spręsti Jums kylančias problemas.

 

 

 

Kartu su Lietuvos socialdemokratų partija sieksime, kad kiekvienas Klaipėdos rajono gyventojas pajustų LR Seime priimamų sprendimų naudą kasdieniame gyvenime. Kartu su komanda dirbsiu, kad visoje Lietuvoje augtų socialinis jautrumas, žmonės jaustųsi saugūs dėl savo ateities, o priimti sprendimai atlieptų žmonių poreikius, spręstų jų problemas. Pažadu atstovauti Jūsų interesams, dirbti rajono ir Lietuvos gyventojų labui.

Kviečiu rugsėjo 8 dieną rinkimuose palaikyti mane, Ligitą LIUTIKIENĘ, Jūsų kandidatę į LR Seimą.

 

Politinė reklama bus apmokėta iš Ligitos Liutikienės rinkimų sąskaitos.

Užsakymo nr. SR24-2019

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 202 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,