Mano GargždaiSavivaldybėms skirta lėšų asbesto atliekoms saugiai šalinti

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Ministerijos nuotr. Ministerijos nuotr.

Aplinkos ministerija šalies savivaldybėms pagal jų pateiktas paraiškas skyrė dotacijas asbesto turinčioms gaminių atliekoms surinkti apvažiavimo būdu, transportuoti ir saugiai šalinti iš Atliekų tvarkymo programos lėšų.

 

Beveik 280 tūkst. eurų yra paskirstyta Birštono, Marijampolės, Alytaus miesto ir rajono, Jurbarko ir kitų rajonų – Kaišiadorių, Kėdainių, Klaipėdos, Kretingos, Lazdijų, Mažeikių, Pakruojo, Plungės, Panevėžio, Skuodo, Šakių, Švenčionių, Utenos, Varėnos ir Vilniaus – savivaldybėms. Už skirtas lėšas planuojama surinkti ir saugiai pašalinti apie 1945 tonas asbesto turinčių atliekų.

Aplinkos ministerija primena, kad šiam tikslui visoms savivaldybėms sudaryta galimybė gauti paramą iš Atliekų tvarkymo programos lėšų. Informacija apie kvietimus teikti paraiškas, įvykusių konkursų rezultatus ir įgyvendintus projektus skelbiama Aplinkos projektų valdymo agentūros interneto svetainėje.

Pagal 2017–2018 m. skelbtus kvietimus savivaldybėms jau skirta beveik 965 tūkst. eurų, už kuriuos tvarkoma daugiau kaip 6,5 tūkst. tonų asbesto atliekų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 200 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,