Mano GargždaiIš anksto balsuota vangiai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Rugsėjo 18–19 dienomis Klaipėdos rajono savivaldybėje vyko išankstinis naujų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Gargždų apygardoje antro etapo balsavimas. Į jį rinkėjai vyko vangiai – per dvi dienas savo valią išreiškė 388 žmonės.

 

Kaip naujienų portalą mano-gargzdai.lt informavo Gargždų apygardos rinkimų komisijos pirmininkas Zigmas Bitinas, išankstinio balsavimo metu neužfiksuota incidentų, procesas vyko sklandžiai, be staigmenų.

Pasak pirmininko, pirmąją rinkimų dieną balsuoti atvyko 158 rinkėjai, antrąją – 230. Savo valią išreiškė ir 1 Žirmūnų apygardos rinkėjas. Balsavimas vyko ir specialiuose paštuose. Gargždų ligoninėje balsavo 10, Viliaus Gaigaliačio globos namuose – 80, Nakvynės namuose – 6, Priekulės ligoninėje – 3 rinkėjai.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) praneša, kad pirmąją išankstinio balsavimo dieną bendras rinkėjų aktyvumas Žirmūnų Nr. 4, Gargždų Nr. 31 ir Žiemgalos Nr. 46 rinkimų apygardose buvo vos 0,81 proc., o tai – 0,26 proc. daugiau nei pirmajame ture. Antrąją dieną bendras trijų apygardų rinkėjų aktyvumas siekė 1,56 proc.

VRK primena, kad 2019 m. rugsėjo 20 ir 21 dienomis nuo 8 iki 20 valandos Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardų rinkėjai, kuriems rinkimų dieną bus sukakę 70 metų, neįgalūs rinkėjai ar laikinai nedarbingi, užpildę VRK patvirtintą formą P6 ir įtraukti į namuose balsuojančių rinkėjų sąrašą, turi teisę balsuoti namuose.

Pagrindinė balsavimo diena – šis sekmadienis, rugsėjo 22-oji.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 216 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,