Mano GargždaiGimnazistai gelbėjo pasaulį

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Dalyvių nuotr. Dalyvių nuotr.

Rugsėjo 13 dieną, penktadienį, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokiniai Kamilė Azlauskaitė (IVd kl.), Greta Girtaitė (IVd kl.), Ula Valentinaitė (IVc kl.), Edgaras Jablonskis (IVd kl.) ir Edvinas Laurinavičius (IVd kl.) vyko į XVI mokslo festivalį „Erdvėlaivis Žemė“ Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU).

 

Paskatinti biologijos mokytojos Jolitos Višinskienės gimnazistai dalyvavo programos „Pabėgimo kambarys – pasmerktas pasaulis“ veiklose: susipažino su molekulinės neuroonkologijos laboratorijos darbo specifika, ligų diagnostika bei gydymu. Po paskaitos komandai buvo paskirta misija – išgelbėti pasaulį per 1 valandą, t. y. surasti vaistą nuo smegenų naviko.

Mokiniai pasijautė lyg tikri mokslininkai, nes galėjo dėvėti baltus chalatus bei atlikti įvairius mokslinius bandymus, susijusius su chemija bei biologija. Kad tinkamai atliktų užduotis, prireikė ne tik biologijos, chemijos, bet ir matematikos, IT bei geografijos ir istorijos žinių. Projekto dalyviai turėjo galimybę pagerinti darbo komandoje įgūdžius ir pagilinti mokomųjų dalykų žinias. 

 

Dalyvių nuotraukos:

Paveikslėlių galerija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 104 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,