Mano GargždaiOpozicija bando sužlugdyti rajono gyventojų svajonę turėti baseiną

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Daugiau kaip dešimtmetį Klaipėdos rajono valdžioje buvę politikai taip ir nepajėgė pastatyti sporto ir laisvalaikio centro Gargžduose. Dabar, praradę žmonių pasitikėjimą ir likę opozicijoje, jie ir toliau deda pastangas, kad žmonių svajonė rajone pagaliau turėti baseiną taip ir liktų neįgyvendinta, teigia valdančioji koalicija.

 

Šiuo metu opozicijoje esantys politikai Klaipėdos rajoną valdė beveik 15 metų. Kyla klausimas – o kas per visus šiuos metus padaryta, siekiant pagerinti rajono gyventojų aplinką? Štai Gargždų parko atnaujinimas, miesto Kultūros centro renovacija įstrigę jau beveik dešimtmetį. Trūksta mokyklų, darželių, nors vaikų skaičius rajone nuolat auga.

Vien ko verta Gargždų daugiafunkcio centro istorija. Dešimtmetį kalbėta, kad rajonui būtina moderni, šiuolaikiška laisvalaikio ir sporto erdvė, kurioje vaikams vyktų edukacinės programos, kad mūsų rajono komandos turėtų kur treniruotis, o žmonės – tiesiog praleisti laiką. Tačiau per visą tą laikotarpį padaryta tik tiek – suplanuotas objektas, kuris rajonui yra ne pagal kišenę. Tam dabartinėje opozicijoje esantys politikai išleido dešimtis tūkstančių eurų mokesčių mokėtojų lėšų, bet nesugebėjo surasti pinigų jo statyboms, o tik užtraukti Savivaldybei milžinišką finansinę naštą – ketvirtį amžiaus kasmet iš biudžeto atseikėti po milijoną 300-us tūkstančių eurų verslui. Ne veltui šį projektą kritikavo tiek dalis gyventojų, tiek aukščiausi šalies politikai.

Dabar planuojamas labiau rajono realijas atitinkantis objektas. Jo preliminari kaina yra apie 10 milijonų eurų. Jame taip pat bus baseinas su SPA zona, įrengta NKL lygio varžyboms tinkanti sporto salė su 800 vietų žiūrovams. Antras aukštas bus skirtas sporto klubams, kavinėms, kitoms laisvalaikio paslaugoms. Gautas ir pažadas dalį objekto kainos finansuoti iš valstybės biudžeto. Kitaip tariant, per pastarąjį pusmetį dabartiniai valdantieji padarė daugiau nei politikai, rajoną valdę 15 metų. Atsirado reali galimybė rajono gyventojams pagaliau turėti savo sporto ir laisvalaikio centrą.

Bet, panašu, kad opozicijai dėl to labai skauda. Kitaip tariant, vadovaujasi principu – nei man, nei kitam. Ji daro visus žingsnius, kad ši rajono žmonių svajonė būtų sužlugdyta. Jie imasi bet kokių priemonių, kad tik procesas stotų. Nes supranta, kad pristabdžius procedūras atsiranda reali galimybė prarasti valstybės žadamą finansavimą. Ką tai reiškia? Prarastume ir realią galimybę turėti centrą. Savivaldybė be valstybės lėšų nebūtų pajėgi savarankiškai investuoti 10 milijonų eurų. Ir jei taip atsitiks, svajonė ir toliau liks tik svajone. Klaipėdos rajono žmonės ir toliau turės sportuoti ir leisti savo laisvalaikį kituose miestuose – Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje. Ir viskas tik dėl to, kad keli politikai žaidžia žaidimus, ignoruodami viso rajono gyventojų interesus.

 

Vakar Klaipėdos rajono vadovams ir Tarybai 8 opozicijos nariai įteikė pasirašytą reikalavimą surengti Vietos gyventojų apklausą:

S. Karbausko feisbuko nuotr.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 266 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,