„Banga“ užtikrintai įveikė „Kupiškį“

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Šeštadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 5:1 įveikė „Kupiškį“.

„Banga“ aktyviai pradėjo dvikovą ir jau 6 minutę po puikaus K. Urbaičio perdavimo R. Matos da Silva iššoko prieš vartininką ir jį įveikė – 1:0. Po kelių minučių jau pats K. Urbaitis baudos smūgiu iš 17 metrų patikrino „Kupiškio“ vartų sargo budrumą, o netrukus D. Lukošius galva iš kelių metrų smūgiavo virš vartų.

Atlaikę gargždiškių atakų bangas svečiai 21 minutę surengė kontrataką, kurios metu Y. Koike kairiajame krašte iš labai kairiajame krašte iš labai aštraus kampo pasiuntė kamuolį į vartus – 1:1.

„Bangai“ susigrąžinti persvarą pavyko dar pirmajame kėlinyje. 35 minutę V. Magdušauskas aštriu perdavimu pasiuntė prieš varžovų vartininką D. Zubauską. „Bangos“ puolėjas įveikė „Kupiškio“ vartų sargą ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus – 2:1.

Svečiai aktyviai pradėjo antrąjį kėlinį, tačiau „Banga“ atlaikė spaudimą ir netrukus pradėjo bausti varžovus už klaidas gynyboje. 67 minutę V. Magdušauskas pasiuntė kamuolį D. Zubauskui, o šis dar toliau I. Venckui. Jaunajam „Bangos“ saugui beliko iš arti nukreipti kamuolį į tinklą – 3:1. 74 minutę dar vienas V. Magdušausko perdavimas baigėsi J. Bičkaus įvarčiu – 4:1, o 80 minutę V. Magdušausko perdavimą „uždarė“ A. Bačanskis – 5:1.

Per paskutines dešimt minučių „Banga“ neišnaudojo dar kelių gerų progų.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Alytuje spalio 27 dieną 13 valandą su vietos „Dainava“.

„Banga“ (Gargždai) – „Kupiškis“ (Kupiškis) 5:1 (2:1).

Įvarčiai: 6 min. R. Matos da Silva, 35 min. D. Zubauskas, 67 min. I. Venckus, 74 min. J. Bičkus, 80 min. A. Bačanskis („Banga“); 21 min. Y. Koike („Kupiškis“).

Įspėjimai: 29 min. A. Bačanskis, 57 min. V. Magdušauskas („Banga“); 12 min. P. Baronas, 29 min. Y. Koike, 81 min. I. Pūžė („Kupiškis“).

„Bangos“ sudėtis: T. Norbutas, V. Pocevičius (83′ P. Lotužys), E. Bračkus, D. Padaigis, A. Bačanskis, V. Magdušauskas, D. Norvilas (80′ J. Skuodas), K. Urbaitis (79′ G. Kruša), D. Lukošius, R. Matos da Silva (54′ I. Venckus), D. Zubauskas (68′ J. Bičkus). Atsargoje liko: D. Španceris, A. Šveistrys.