Gargždų krepšininkai palaužė Mažeikių „Erelius“

L. Šilkaičio/NKL.lt nuotr. L. Šilkaičio/NKL.lt nuotr.

Antrąją pergalę per trejas rungtynes iškovojo savo aikštėje užtikrintai žaidęs Gargždų (4-5) klubas. Jonas Dumašius pataikė 7 iš 8 tritaškių, o Alberto Vilimo vadovaujama ekipa 97:76 (28:10, 22:22, 31:26, 16:18) sutriuškino Mažeikių „Erelius“ (2-7), kuriems tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Mantui Ruikiui pirmajame ketvirtyje pataikius tris tritaškius, įsisiautėję „Gargždai“ varžovus į nokdauną pasiuntė dar nesibaigus kėliniui, kurio aštuntąją minutę triuškino „Erelius“ 23:5.

Po ilgosios pertraukos puolime nestoję gargždiškiai trečiajame ketvirtyje startavo atkarpa 24:6 ir jų persvara nė nekėlė abejonių (78:42).

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerinęs „Gargždų“ vedlys J. Dumašius iš viso įmetė 29 taškus (2/8 dvitaškiai, 7/8 tritaškiai, 4/4 baudos).

Laurynas Mikalauskas surinko 14 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

„Erelių“ komandoje dvigubą dublį užfiksavo Tomas Balčiūnas pelnęs 13 taškų ir sugriebęs 10 kamuolių.

Mažeikiškiai iš toli įmetė 5 tritaškius iš 10.

„Gargždai“: Jonas Dumašius 29 (7/8 trit.), Mantas Ruikis 17, Laurynas Mikalauskas 14 (15 atk. kam.), Deividas Anužis 13 (6 rez. perd.).

„Ereliai“: Jameelas Tayloras 21 (8 atk. kam.), Augustinas Venckus 17, Tomas Balčiūnas 13 (10 atk. kam.).