Mano GargždaiBuvusios gimnazistės – žinutės nešėjos

Įvertinkite šį įrašą
(7 balsai)
Gimnazijos nuotr. Gimnazijos nuotr.

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazistai per klasės valandėlę turėjo gausią veiklų, skatinančių save patyrinėti bei geriau pažinti, pasiūlą. Viena iš jų – pokalbis su buvusiomis gimnazistėmis Kristina Liutikaite ir Živile Banyte, dabar dirbančiomis Užsienio reikalų ministerijos Jungtinių Tautų, tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamente.

 

Merginos grupei IIa, IIIe ir IVb klasių mokinių pristatė savo atliekamo darbo pobūdį (ką reiškia buvimas diplomatu, kaip tinkamai atstovauti valstybei tarptautinėse organizacijose, kaip analizuoti ir vertinti kitų valstybių pozicijas, pavyzdžiui, Jungtinių Tautų Žmogaus teisių taryboje), kalbėjo apie diplomatinėje tarnyboje reikalingą išsilavinimą (be tarptautinių santykių, politikos ar teisės išmanymo būtinas nepriekaištingas gimtosios kalbos, nors dviejų užsienio kalbų mokėjimas, atidus domėjimasis ne tik savo šalies, bet ir pasaulio įvykiais, gebėjimas tartis (derėtis), paaiškino apie diplomatams suteikiamą imunitetą ir tam tikras privilegijas, demonstravo darbo segtuvą, diplomato pasą.

Gimnazistams Užsienio reikalų ministerijos darbuotojos patarė stebėti save, labiau analizuoti, kas sekasi, kas patinka, kokia veikla traukia? Buvo pasiūlyta pabandyti įsivaizduoti, kokioje darbo vietoje, kaip apsirengusį, ką veikiantį save mato.

Buvusios „Vaivorykštės“ mokinės jaučiasi profesinėje veikloje suradusios save, tad perduoda žinutę jaunesniems – viskas prasideda nuo savęs stebėjimo ir bandymų, o tai nėra taip paprasta. Svarbiausia – veikti, nesėdėti rankų sudėjus ir ieškoti.

 

Gimnazijos nuotraukos:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 202 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,