Mano GargždaiMergaičių kvadrato varžybose virė atkaklios kovos

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
V. Marcinkevičiaus nuotr. V. Marcinkevičiaus nuotr.

Lapkričio 19 dieną Vėžaičių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Klaipėdos rajono kaimo vietovių mokyklų 2007 metų gimimo ir jaunesnių moksleivių mergaičių kvadrato varžybos. Jose norą dalyvauti pareiškė šešios komandos, tai moksleivės iš Dovilų, Endriejavo, Ketvergių ir Vėžaičių pagrindinių mokyklų, Plikių Ievos Labutytės pagrindinės mokyklos bei Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos.

 

Iškilmingoje dalyje buvo prisiminta, kad šiomis dienomis Vėžaičių pagrindinė mokykla švenčia savo gyvavimo šimtmetį, padėkota mokyklos bendruomenei už nuolatinę paramą prisidedant prie žaidynių vedimo, varžybų dalyves pasveikino Vėžaičų pagrindinės mokyklos direktorė Dalia Baliutavičienė. Po to varžybų vyriausias teisėjas Valentas Marcinkevičius pristatė kvadrato žaidimo taisykles, atsakė į klausimus. Galop, prasidėjo kovos.

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius, kur pirmąsias vietas iškovojusios komandos susitiko finale (dėl pirmos–antros vietų), o antrąsias vietas užėmusios – dėl trečios–ketvirtos absoliučioje įskaitoje.

A pogrupyje, kur žaidė Veiviržėnų, Vėžaičių ir Ketvergių komandos, nugalėjo Vėžaičių komanda, įveikusi abi savo varžoves vienodais rezultatais 2:0 (Ketvergius – 8:2 ir 8:1 bei Veiviržėnus – 8:3 ir 8:2). Kovą dėl antros vietos pogrupyje tarp Ketvergių ir Veiviržėnų nesunkiai laimėjo ketvergiškės rezultatu 2:0 (8:3 ir 7:1).

B pogrupyje burtai suvedė Endriejavo, Dovilų ir Plikių mokyklų komandas. Ypač gerai sukomplektuotos atrodė pirmosios dvi komandos. Nelengva buvo Plikių mergaitėms, jos nors ir labai stengėsi, pralaimėjo savo varžovėms: Dovilams – 0:2 (2:8 ir 2:8) bei Endriejavui – 0:2 (1:8 ir 1:8). Kova B pogrupyje dėl pirmos vietos buvo ganėtinai atkakli. Visgi, nugalėjo Endriejavas rezultatu 2:0 (8:5 ir 6:4).

Kova mažajame finale (dėl trečios vietos) tarp Dovilų ir Ketvergių vyko ramiai. Iniciatyvą nuo pat pradžių perėmė doviliškės, kontroliavo mačo eigą ir nugalėjo rezultatu 2:0 (8:4 ir 6:5). O štai mūšis dėl nugalėtojo titulo tarp Vėžaičių ir Endriejavo tai buvo kaip reikiant. Pirmojo kėlinio pabaigą geriau sužaidusios endriejaviškės išplėšė pergalę rezultatu 8:6. Antrajame kėlinyje jos irgi pirmavo: 2:0, 5:1, 7:4. Tačiau neišlaikė mačo kontrolės. Atsidūrusias ties pralaimėjimo riba vėžaitiškes čia tarsi kas būtų pažadinę. Jos sugebėjo išlyginti antrojo kėlinio rezultatą ir pabaigoje net persverti 8:7. Trečiasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką. Bet vėžaitiškės, palaikomos būrio sirgalių, jau turėjo psichologinę persvarą. Jos ir nugalėjo rezultatu 8:4, tuo pačiu laimėdamos mačą bendru rezultatu 2:1 bei įgydamos teisę atstovauti rajonui zoninėse varžybose jau šį savaitgalį.

Varžybų nugalėtojomis tapo: Austėja Šileikaitė (kapitonė), Justė Gižaitė, Odilija Tinkutytė, Evelina Murašovaitė, Erika Baužaitė, Marija Pakalniškytė, Viktorija Jonušaitė, Radvilė Jonušytė, Izabelė Kmitaitė ir Deimantė Labokaitė. Mergaites varžyboms parengė kūno kultūros mokytoja Birutė Ruigienė.

 

Valento Marcinkevičiaus ir Ingos Rimkuvienės nuotraukos:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 128 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,