Mano GargždaiSkaitai naujienų portalą? Paremk

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Mes siekiame telkti Klaipėdos rajono gyventojus bendrai veiklai, dalijimuisi idėjomis ir sumanymais, žiniomis ir noru garsinti savo kraštą. Mes siekiame telkti Klaipėdos rajono gyventojus bendrai veiklai, dalijimuisi idėjomis ir sumanymais, žiniomis ir noru garsinti savo kraštą.

Esi už LAISVĄ ir NEPRIKLAUSOMĄ žodį?

Nori rajono naujienas skaityti INTERNETE?

Nori VIEŠAI reikšti savo NUOMONĘ?

Nori KRITIKUOTI?

Nori DISKUTUOTI?

Nori INTERNETE išvysti savo kaimyną?

Nori išreikšti meilę savo KRAŠTUI?

Nori puoselėti krašto ISTORIJĄ?

 

Viskas, ko reikia, kad Tavo norai virstų realybe, – skirti 2 % savo gyventojų pajamų mokesčio VšĮ „Mano Gargždai“. Tai padaryti galima nepatiriant jokių papildomų materialinių išlaidų.

 

KAIP TAI PADARYTI?

Užpildyk FR0512 formos prašymą internetu čia.

 

FORMOS PILDYMO PVZ.:

Pildant svarbu nurodyti šią informaciją:

E1 laukelyje:  2

E2 laukelyje: 302987419

E3 laukelyje: VŠĮ MANO GARGŽDAI

E4 laukelyje: 2,00

 

Klaipėdos rajono naujienų portalo idėja gimė prieš beveik trejus metus. Šiandien mes matome, jog Klaipėdos rajonui, iš tiesų reikia NEPRIKLAUSOMOS internetinės erdvės, kurioje galima ne tik sužinoti apie aktualiausius įvykius, bet ir laisvai reikšti savo nuomonę, idėjas, vertinti, kritikuoti, diskutuoti.

 

Mes siekiame:

Telkti Klaipėdos rajono gyventojus bendrai veiklai, dalijimuisi idėjomis ir sumanymais, žiniomis ir noru garsinti savo kraštą.

Ugdyti ir skatinti patriotiškumą, į vieną internetinę erdvę surinkti informaciją apie Klaipėdos rajono žmonių gyvenimą praeityje ir dabartyje, o duomenų bazę nuolat pildyti naujienomis bei aktualijomis.

Sukurti internetinę erdvę rajono žmonėms ir visiems, kuriems aktualu, kad jie galėtų nevaržomai diskutuoti, kritikuoti, siūlyti idėjas ir rasti bendraminčių jų realizavimui.

VšĮ „Mano Gargždai“ – pelno nesiekianti organizacija, tačiau tam, kad „Mano Gargždai“ galėtų ir toliau siekti savo tikslų įgyvendinimo ir tolimesnės plėtros, mums reikalingas ir Jūsų palaikymas.

 

 

via GIPHY

Atnaujinta 16 kovo 25, Penktadienis 13:25

Medija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 184 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,