Šarūnas Banevičius liko septynioliktas

(2 balsai)
Edvardas Šauklys ir Šarūnas Banevičius. Redakcijos archyvo nuotr. Edvardas Šauklys ir Šarūnas Banevičius. Redakcijos archyvo nuotr.

Savaitgalį Portugalijoje, Leirijoje, vyko 14-osios Europos žiemos metimų taurės varžybos. Jose rungtyniavo ir Lietuvos rutulio stūmikas gargždiškis Šarūnas Banevičius.

Š. Banevičius startavo B grupėje. Sėkmingiausias jam buvo penktasis bandymas, kurio metu rutulį nustūmė 18,33 metro (17,65 – x – x- x – 18,33 – x). Tarp 11 grupės dalyvių jis buvo ketvirtas.

Po A grupės sportininkų pasirodymų paaiškėjo, kad Š. Banevičius, kurį treniruoja gargždiškis Edvardas Šauklys ir klaipėdietis Gintaras Pridotkas, bendroje įskaitoje užėmė septynioliktąją vietą.

Varžybose nenugalimas buvo ir čempionu tapo rusas Aleksandras Lesnojus, rutulį nustūmęs 21,23 metro. Antrąją vietą iškovojo portugalas Marco Fortesas (21,01), trečiąją – bulgaras Georgi Ivanovas (20,59).