Mano GargždaiKeičiasi registravimosi į vairavimo egzaminus tvarka iš jų išsiregistravusiems

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
VĮ „Regitra“ nuotr. VĮ „Regitra“ nuotr.

Šią savaitę buvo patvirtinta nauja registravimosi į vairavimo egzaminus tvarka. Joje numatyti pokyčiai tik tiems asmenims, kurie apskritai atšaukia registraciją į egzaminus, o ne pakeičia jo datą. Nuo šiol išsiregistravus iš teorijos ar praktikos egzamino, laisvų vietų pasirinkimas internetu vėl bus rodomas praėjus 24 val. po registracijos atšaukimo. Taigi, pasikeitus asmeniniams planams, rekomenduojama egzamino datą tiesiog perkelti į kitą patogų laiką.

 

Šiuo metu būsimi vairuotojai į vairavimo egzaminus gali užsiregistruoti šiais būdais: internetu, paskambinę bendruoju informacijos telefonu arba atvykę į „Regitros“ padalinį.

Primename, kad užsiregistruoti internetu taip pat galima dviem būdais: nurodžius tik savo asmens duomenis arba jungiantis per elektroninius valdžios vartus. „Regitra“ rekomenduoja rinktis pastarąjį būdą, kadangi taip galėsite atlikti daugiau veiksmų, pavyzdžiui, neribotą skaičių kartų pasikeisti egzaminų datą ir laiką (neišsiregistravus iš egzamino).

Nusprendus apskritai atšaukti egzamino datą, nuo šiol laisvų vietų pasirinkimas internetu vėl bus rodomas praėjus 24 val. po registracijos atšaukimo. Toks sprendimas priimtas siekiant užtikrinti didesnį laisvų vietų pasirinkimą būsimiems vairuotojams.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 157 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,