Mano GargždaiPo anglų egzamino – šimtukai septyniems

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Klaipėdos rajone net 7 abiturientai valstybinį anglų kalbos egzaminą išlaikė 100 balų rezultatu. Visi jie – „Vaivorykštės“ gimnazijos gimnazistai.  Anglų kalbos egzaminą išlaikė visi dvyliktokai.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė Klaipėdos rajono Švietimo skyriaus Vyriausioji specialistė Genovaitė Jurevičienė, dėl kitokios vertinimo sistemos šiuos rezultatus būtų sunku lyginti su praėjusių metų egzaminų rezultatais. Ankstesniais metais daugiausiai trys abiturientai yra išlaikę valstybinį anglų kalbos šimtuku.

Klaipėdos rajone valstybinį anglų kalbos egzaminą laikė 173 abiturientai, o 133 iš jų – „Vaivorykštės“ gimnazijos auklėtiniai.

„Šiemet daug kas yra pasikeitę, vertinimo tvarka kitokia, kartelė kilstelėta gerokai aukščiau, todėl lyginti šių metų abiturientų pasiekimus su ankstesniųjų metų, būtų nesąžininga. Pirmieji  paskelbti rezultatai nudžiugino, - neslėpė G.Jurevičienė. – Šiemet brandos atestatą su pagyrimu, pagal pasikeitusią tvarką, galima skirti abiturientui, kuris visus valstybinius brandos egzaminus išlaikė 86 ar aukštesniu balu. O pernai atestatus su pagyrimu skyrėme ir tiems, kurie egzaminus išlaikė 50 ir aukštesniu balu. Galiu pasidžiaugti, kad valstybinį anglų kalbos egzaminą 86 ir aukštesniu balu išlaikė net 37 Klaipėdos rajono abiturientai, keturi abiturientai gavo 99 balų įvertinimą.“

Šiemet Klaipėdos rajone egzaminus laikė 289 abiturientai. 257 iš jų rinkosi laikyti valstybinį lietuvių kalbos egzaminą, 188 – valstybinį matematikos egzaminą, 173 laikė valstybinį anglų kalbos egzaminą, o 144 – istorijos.

Kad gautų atestatą, abiturientams šiemet iš viso reikėjo išlaikyti du brandos egzaminus – privalomąjį lietuvių kalbos ir vieną pasirenkamąjį.

Nepatenkintiems rezultatu, apeliacijas reikia pateikti mokyklos direktoriui per tris darbo dienas nuo valstybinio brandos egzamino rezultatų paskelbimo dienos.

Iš viso valstybinį anglų kalbos egzaminą rinkosi 16 tūkst. 998 kandidatai visoje šalyje. Jam išlaikyti reikėjo surinkti 16 taškų iš 100 galimų. 100 balų gavo 5,49 proc. kandidatų, arba 928 abiturientai.

Anglų kalbos egzamino neišlaikė 1,36 proc. šalies abiturientų. Pernai šis skaičius buvo mažesnis - 0,37 proc., užpernai - 0,55 proc.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 194 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,