Mano GargždaiLietuvos valstybės atkūrimo dienos tinklinio turnyre – gargždiškių pergalės (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Varžybų nugalėtojai. Sporto centro nuotr. Varžybų nugalėtojai. Sporto centro nuotr.

Šeštadienį Gargžduose vyko tradicinis tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Jame varžėsi 5 moterų ir 5 vyrų komandos iš Šiaulių, Tauragės, Klaipėdos, Rietavo, Jonavos, Panevėžio ir Gargždų.

 

Tiek vyrų, tiek moterų varžybos vyko vieno rato sistema. Kiekviename pogrupyje iš viso buvo sužaista po 10 varžybų. Komandos iškovotų pergalių skaičius lėmė užimtą vietą galutinėje įskaitoje.

Moterų varžybos vyko Gargždų „Minijos“ progimnazijos sporto salėje. Atkakliausia kova dėl prizinių vietų vyko tarp Gargždų, Panevėžio ir Šiaulių. Visose šių komandų varžybose prireikė visų trijų setų. Laimei, šį kartą namų sienos padėjo turnyro šeimininkams. Trečiąją vietą iškovojo Šiaulių komanda, antra vieta atiteko viešnioms iš Panevėžio, o turnyro čempionėmis tapo visas varžybas laimėjusios Gargždų SC tinklininkės. Moterų varžybų rezultatai ČIA.

Įdomi situacija klostėsi vyrų varžybose, kurios vyko Policijos sporto salėje. Įpusėjus grupės varžyboms, situacija turnyrinėje lentelėje keitėsi kone su kiekvienu maču. O paskutinėse dienos varžybose tarp Gargždų SC ir Šiaulių „Yvas“, kuriose sprendėsi turnyro nugalėtojas, prireikė visų trijų setų. Paskutiniame sete charakterį parodę gargždiškiai nugalėjo svečius iš Šiaulių ir tapo turnyro nugalėtojais. Trečią vietą iškovojo sunkiai varžybas pradėję, bet vėliau įsibėgėję Rietavo tinklininkai.

Tinklinio varžybų pasižiūrėti ir palaikyti gargždiškių atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Vaclovas Macijauskas. Pasibaigus turnyrui jis sveikino tinklininkus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena, pasidžiaugė atkakliomis varžybomis, gargždiškių pergalėmis ir linkėjo sportininkams sėkmės tolimesnėse varžybose.

Vyrų varžybų rezultatai ČIA.

 

Sporto centro nuotraukos:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 217 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,