Ignas Puškorius – Lietuvos dziudo čempionas

(2 balsai)
J. Tilvikas, A. Norvilaitė, I. Puškorius. Gargždų sporto mokyklos nuotr. J. Tilvikas, A. Norvilaitė, I. Puškorius. Gargždų sporto mokyklos nuotr.

Vasario 29 d. Elektrėnuose vyko Lietuvos dziudo jaunimo U-21 čempionatas, kuriame dalyvavo apie 200 dalyvių iš visų Lietuvos miestų bei rajonų.

Sėkmingai šiose varžybose kovėsi Gargždų sporto mokyklos ugdytinis Ignas Puškorius. Jis nepaliko jokių šansų savo varžovams. Prestižinėje svorio kategorijoje – virš 100 kilogramų – visas kovas Ignas laimėjo aiškia persvara ir iškovojo čempiono titulą.

Gan gerai pasirodė ir Audra Norvilaitė. Ji laimėjo bronzos medalį. Dabar šie trenerio Jono Tilviko auklėtiniai ruošiasi Lietuvos sambo čempionatui, kur bus kovojama dėl kelialapių į Europos čempionatą.